Tgrt Haber

Az önce deprem mi oldu, nerede? 24 Şubat son dakika bugün en son deprem kaç büyüklüğünde oldu?

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
24 Şubat 2024 13:28 - Güncelleme : 24 Şubat 2024 13:31
Az önce deprem mi oldu, nerede? 24 Şubat son dakika bugün en son deprem kaç büyüklüğünde oldu?
Deprem, AFAD

Bugün en son meydana gelen depremler merak edilenler arasında yer aldı. Sarsıntı hisseden vatandaşlar ise az önce deprem mi oldu sorusunu araştırmakta. Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesi aracılığıyla gün içerisinde meydana gelen depremlere ulaşabilmekteyiz.

AFAD son depremler listesi araştırılıyor. 24 Şubat günü meydana gelen son depremlere Kandilli Rasathanesi aracılığıyla ulaşabiliyoruz. Gün içerisinde sarsıntı hissedenler ise az önce deprem mi oldu, nerede sorusunu araştırıyor. İşte son depremler listesi...

AZ ÖNCE DEPREM Mİ OLDU?

24 Şubat günü meydana gelen son depremler Kandilli Rasathanesi verilerine göre şöyle:

Az önce deprem mi oldu, nerede? 24 Şubat son dakika bugün en son deprem kaç büyüklüğünde oldu? - 1. Resim

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER!

Kandilli Rasathanesi son depremler listesi aracılığıyla gün içerisinde olan depremlere ulaşabilmekteyiz. Günlük ve anlık olarak verilerin paylaşılmasıyla beraber son depremler listesine erişebiliyoruz. Sarsıntı hisseden vatandaşlar ise son depremler listesini kontrol etmekte.

SON DEPREMLER LİSTESİ!

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...