Tgrt Haber
 -"Çözen Kazanır" sonuçları belli oldu!
İşte ilk 10'a giren isimler
 -9 maddelik kritik kararlar açıklandı
MGK toplantısı sona erdi
 -"Bir önceki dönemleri de CHP tarafından yönetildi"
Özgür Özel topu AK Parti'ye attı, cevap geldi
 -'Eli kanlı suçlunun destekçileri!'
Netanyahu'yu alkışlayanlara tepki büyüyor
 -Ruzomberok engelini 2 golle geçti
Trabzonspor hata yapmadı!
 -Cuma günü için iptal kararları açıklandı
MADKOM uyardı
 -2030 yılında ürküten sayılara ulaşacak
Sahipsiz köpek sayısı açıklandı
 -DMM yalanladı: Olayın aslı belli oldu!
'Suriyeliler terör estirdi' iddiası
 -"Masada mültecilerin geri dönüşü var"
İyileşme açıklamalarının perde arkası
 -Yerleşim yerlerinde büyük panik
Kanada yanıyor!

TGRT Haber Canlı Yayın

Canlı haber yayını ile son dakika haberleri ve güncel haberleri canlı izle.

Canlı Haber

TGRT Haber, hayatın aktığı her yerde, 7/24 canlı haber gelişmeleriyle gündemin nabzını tutuyor. Gündeme bakış açınızı değiştirecek en çarpıcı başlıklar TGRT Haber canlı yayın sayfasında izleyici ile buluşuyor.

Türkiye’de ve dünyadaki gelişmelere anbean ulaşmak isteyen izleyicilere, ilkeli ve güvenilir yayın anlayışıyla haber izleme imkanı sunan TGRT Haber, güçlü kadrosu ve deneyimli ekibi ile politikadan ekonomiye, spor camiasından dünyadaki gelişmelere, sağlık, magazin, teknoloji, kültür-sanat ve iş dünyasından güncel haber başlıklarını HD kalitede ekranlara taşıyor.

TGRT Haber, canlı haber bültenleri ve canlı yayın bağlantılarıyla, olay yerlerinden aynı anda tüm gelişmeleri yorum ve analizler ile aktarıp öneri ve değerlendirmelerle son dakika haberin tek adresi olmaya devam ediyor.

Güncel konuların, en hızlı son dakika haberlerin ve yaşamla ilgili her şeyin buluştuğu ortak nokta olan TGRT Haber canlı yayın sayfasında, Türkiye’nin ve Dünya’nın nabzını tutabilir, halkın ve sokağın sesine kulak verebilir, canlı habere anında ulaşabilirsiniz.

Siyaset, tarih, sağlık, ekonomi, strateji, güncel konular, tartışmalar ve açıklamalar TGRT Haber Canlı yayın sayfasının yanında aynı zamanda TGRT Haber Youtube kanalında da izleyici ile buluşuyor.

Gücümüze güç katan izleyicilerimize sonsuz teşekkürler. Haber izlemek, canlı habere ulaşmak için bizi izlemeye devam edin.