Tgrt Haber

Steam'de erişim problemi yaşanıyor 17 Nisan

Editör: Sumru Tarhan / Kaynak: TGRT Haber
17 Nisan 2024 01:29 - Güncelleme : 17 Nisan 2024 01:38
Steam'de erişim problemi yaşanıyor 17 Nisan

Oyunseverlerin severek kullandığı uygulamada erişim sorunlarının yaşanmasının ardından çöktü mü, sorun mu var ve neden açılmıyor soruları araştırıldı. 24 saat içinde gönderilen sorun raporlarına göre bazı sorunlar yaşanıyor.

Oyuncuların sıklıkla kullandığı platformlar arasında yer alan Steam'da bu gece bazı teknik problemlerin meydana gelmesinin ardından sorunun nedeni aratıldı.

17 Nisan gecesi uygulamada bazı erişim sorunları yaşandı. Bazen büyük platformların, web sitelerin sunucularından kaynaklı olan sorunlar, kullanıcıların hizmete erişmesi noktasında sorun yaşatabilmektedir. 

Steam, oyuncuların oyun alabildiği ve indirebildiği bir uygulamadır. Windows, OS X ve Linux'u destekleyen uygulamayı birçok kullanıcı kullanmaktadır.

Downdetector'da yer alan raporlar şöyle:

Steam'de erişim problemi yaşanıyor 17 Nisan - 1. Resim

Sorunun kısa sürede çözülmesi bekleniyor. Açıklama gelmesi ve uygulamanın sorunsuz çalışması halinde haberimizi güncelleyeceğiz.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...