Tgrt Haber

3 yaşındaki çocuk, 2 yaşındaki kardeşini öldürdü! Anne suçlu bulunmadı

Editör: Berrak Arıcan / Kaynak: New York Post
21 Kasım 2023 11:03 - Güncelleme : 21 Kasım 2023 11:31
3 yaşındaki çocuk, 2 yaşındaki kardeşini öldürdü! Anne suçlu bulunmadı
abd,çocuk

Amerika Birleşik Devletleri'nin Indiana eyaletinde 3 yaşındaki bir çocuk, 2 yaşındaki kardeşini öldürdü. Çocukların annesine herhangi bir suçlamada bulunulmadı.

ABD'deki kontrolsüz silahlanma bir çocuğun daha ölümüne neden oldu. Indiana eyaletinde 3 yaşındaki çocuk, annesinin çantasında bulduğu silahla 2 yaşındaki kardeşini öldürdü. Geçtiğimiz cuma günü meydana gelen olayda anne, polisi arayarak oğlunun, küçük kardeşini silahla vurduğunu söyledi. 

Adı açıklanmayan anne, yaralı çocuğunu acil olarak hastaneye kaldırsa da tüm müdahalelere rağmen 2 yaşındaki çocuk kurtarılamadı. 

Adli tıp olayın kaza olduğunu belirlerken, savcılık tarafından araştırmaların devam ettiği bildirildi. Çocukların annesine herhangi bir suçlama yöneltilmedi.

3 yaşındaki çocuk, 2 yaşındaki kardeşini öldürdü! Anne suçlu bulunmadı

SİLAH SAHİPLERİNE ÇAĞRI

Polis departmanı, eyaletteki vatandaşlara güvenli bir silah kutusu veya silah kilidi alması için çağrı yaptı.

Belediye başkanı ve polis şefi kameralar karşısına geçerek yaşanan olayın her türlü ateşli silahın çocukların ulaşamayacağı, emniyetli bir şekilde saklanması gerektiğinin hatırlatıcısı olduğunu belirtti.

Kaynak: New York Post
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...