Tgrt Haber

Derede aracının üzerinde mahsur kaldı: 14 saat sonra kurtarıldı

Editör: Berkay Alptekin / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
25 Ocak 2024 12:32 - Güncelleme : 25 Ocak 2024 12:33
abd

ABD’nin California eyaletinde aracıyla geçmeye çalıştığı derede mahsur kalan kadın, 14 saat sonra helikopterle kurtarıldı.

ABD’nin California eyaletindeki Livermore’da pazartesi günü etkili olan şiddetli yağışla birlikte Del Valle deresinde su seviyesi yükseldi. Aracıyla derenin üzerindeki yoldan geçmeye çalışan bir kadın, suya kapılarak dereye düştü. Araç ters dönerken, kadın aracın üzerine çıkmayı başardı.

Geceyi aracın üzerinde geçiren kadını ertesi gün bölgede kamp yapan bir kişi fark ederek yetkililere haber verdi. Bölgeye itfaiye ve polis ekipleri gönderildi. Aracın üzerinde yardım bekleyen kadın, 14 saatin ardından helikopterle kurtarıldı. Hafif yaralı olduğu belirtilen kadın hastaneye kaldırıldı.

"SU SEVİYESİNİ HAFİFE ALDI"

Alameda County İtfaiye Departmanından Cheryl Hurd, kadının bölgeden sık sık geçiş yaptığını, ancak bu kez yükselen su seviyesini hafife aldığını söyledi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...