Tgrt Haber

Son dakika! İsrail İran'ı her an vurabilir: Hazırlıklar tamamlandı

Editör: Mutluhan Yıldız / Kaynak: TGRT Haber
15 Nisan 2024 23:04 - Güncelleme : 16 Nisan 2024 08:48

Son dakika haberi... İsrail, İran'a saldırı hazırlıklarının tamamlandığını açıkladı. İsrail, Hava Kuvvetleri, İran'a yönelik saldırı için hazırlıkları bitirdiğini duyurdu. İran, muhtemel İsrail saldırısı için 3. derece alarma geçtiğini açıkladı. İsrail kuvvetlerinin Lübnan'ı vurduğu belirtildi.

16.04.2024 05:27

İSRAİL BİR EVİ DAHA BOMBALADI

İran ile dalaşını sürdüren İsrail, savaş uçaklarıyla, Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah'ta bir evi bombaladı. Filistin haber ajansı WAFA'ya göre, hedef alınan Tel es-Sultan Mahallesi'ndeki Ebu Libde ailesine ait evde aralarında bir çocuğun da bulunduğu 4 Filistinli hayatını kaybetti.


16.04.2024 03:19

ABD İRAN'I YALANLADI

ABD Ulusal Güvenlik Konseyi Stratejik İletişim Koordinatörü John Kirby, İranlı yetkililerin İsrail'e yönelik saldırının zamanlaması ve hedefleri konusunda ABD'ye önceden bilgi verdiği yönündeki iddiaları “çok saçma” olarak niteledi.


15.04.2024 23:26

İRAN'DAN OLASI MİSİLLEMEYE TEPKİ: DAHA SERT CEVAP VERİRİZ

İran Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan, İngiltere Dışişleri Bakanı David Cameron ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. İsrail'in İran'a misilleme yapmasına karşın uyarıda bulunarak, "Bölgede gerilimin artmasını istemiyoruz. Ancak İsrail macera arayışına girerse sonraki tepkimiz daha sert, yıkıcı ve kapsamlı olacaktır" dedi. 

Son dakika! İsrail İran'ı her an vurabilir: Hazırlıklar tamamlandı - 1. Resim


15.04.2024 23:15

İLK LÜBNAN'A SALDIRDI 

İran'ın misilleme saldırısına karşı saldırıya hazırlanan İsrail ilk olarak, Lübnan'daki Hizbullah güçlerine saldırdı. 

Son dakika! İsrail İran'ı her an vurabilir: Hazırlıklar tamamlandı - 1. Resim


15.04.2024 23:02

İRAN ALARMA GEÇTİ! 

İsrail'in İran'a saldırı hazırlıklarının tamamladığına yönelik haberlerin ardından İran, muhtemel İsrail saldırısı için 3. derece alarma geçtiğini açıkladı. 


Yer: İran 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...