Tgrt Haber

2022 AYT Aslı sorusunun cevabı ne? 4 GB telefon hafızası...

Editör: Hacer Tonay / Kaynak: TGRT Haber
19 Haziran 2022 15:37 - Güncelleme : 19 Haziran 2022 16:36
2022 AYT Aslı sorusunun cevabı ne? 4 GB telefon hafızası...
AYT,YKS,sınav

2022 AYT oturumunun tamamlanmasının ardından sınavda çıkan sorular merak konusu oldu. Öğrenciler sınavda çıkan soruların doğru cevaplarını araştırmaya başlamışken sınavda çıkan "Aslı 4 GB telefon hafızası sorusunun cevabı nedir?" sorusu en çok aratılan konu oldu.

2022 YKS sınavının ikinci oturumu olan AYT saat 13.00'da sona erdi. Sınavda çıkan milyonlarca aday soruların cevaplarını aramaya başladı. Sınavda en dikkat çeken ve kafa karıştıran sorulardan biri sayısal bölümden geldi. Soru, Aslı adında bir kızın telefonuna indireceği 4 GB boyutunda uygulama hakkında oldu. Peki, AYT 2022'deki Aslı telefon hafızası sorusunun cevabı ne? İşte Aslı 4 GB indireceği uygulama sorusunun cevabı...

AYT ASLI TELEFON SORUSU CEVABI NE?

Aslı'nın telefon sorusu kuşkusuz sınavın en çok konuşulan sorusu oldu. Aslı'nın telefonda 4 GB yer açması gerekiyor. Bunu yaparken en fazla 2 uygulamayı silmesi gerekiyor.

Sınavın en çok konuşulan sorusu.

En fazla 2 uygulama silerek, en az 4 GB yer açması gerekiyordu.

Cevap: 36  

AYT SORULARI VE CEVAPLARI: EN ÇOK MERAK EDİLEN SORULAR İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...