Tgrt Haber

Hakkari’de öğrencilere İstanbul gezisi ve maç sözü sevince boğdu

Editör: Yusuf Özgür Bülbül / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
08 Nisan 2024 00:34 - Güncelleme : 08 Nisan 2024 00:36

Hakkari Valisi Çelik, 45 öğrenciye İstanbul gezisi ve maç sözü verdi. Öğrenciler ise Vali Çelik’e teşekkür etti.

Hakkâri Valisi Ali Çelik, Yüksekova’da öğrencilerle bir araya geldiği iftarda 45 öğrenciyi İstanbul’a gezi ve futbol maçına göndereceklerini belirtti.

Ramazan ayı boyunca Hakkâri ve ilçelerini gezen Vali Çelik, öğrencilerle bir araya gelerek sorunlarını yerinde tek tek dinliyor. Yüksekova’daki Hacı Ahmet Çalış Yatılı Hafızlık Kur’an Kursu öğrencileri ile iftar yapan Vali Çelik, daha sonra öğrencilerle sohbet etti.

Hakkari’de öğrencilere İstanbul gezisi ve maç sözü - 1. Resim

“İSTANBUL’A GÖNDERECEĞİZ”

Çelik, "Çocuklarımızın bugün iftar daveti üzerine Kur'an kursumuza geldik. Çocuklarla iftar yemeğinden sonra çok güzel sohbet etme imkânı buldum. Onlara buradan teşekkür ediyorum. Hepsinin gözünde, yüreğinde güzellik var. İnşallah onlar hep bizim yarınlarımızın umutları olacaklar. Ülkemizin, Yüksekova’mızın güzelliklerle buluşmasına vesile olacaklar. İyilikleri, güzellikleri hepimize enerji verdi. Bu enerjilerini devam etmeleri için mayısın sonunda onları hep beraber İstanbul’a göndereceğiz. Bir gezi yapacaklar. Bir de imkan olursa onların istedikleri futbol kulübünü denk getirebilirsek maçlarına göndereceğiz’’ dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...