Tgrt Haber

Son toplantı bugün! Dar gelirli vatandaşlara müjde yolda: Detayları Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak

27 Temmuz 2022 12:02 - Güncelleme : 27 Temmuz 2022 12:08
Son toplantı bugün! Dar gelirli vatandaşlara müjde yolda: Detayları Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak
,Adalet bakanlığı

Dar gelirlilerin maddi konulardaki sorunlarının çözümü için yürütülen çalışmada son aşamaya gelindi. Bu kapsamda, iki bakanlığın yetkilileri bugün son bir toplantı yapacak.

Hazine ve Maliye Bakanlığı kaynaklarından alınan bilgiye göre, iki bakanlığın yaptığı ortak çalışmayla dar gelirlilerin maddi konularda yargıya taşınan sorunlarının çözümü için bir taslak çalışma hazırlandı.

BAKANLIKLARIN YETKİLİLERİ BUGÜN BİR ARAYA GELECEK

Taslağın kapsamına ilişkin detaylar bugünkü toplantının ardından netlik kazanacak. Bakanlıkların yetkilileri bugün bir araya gelerek, daha önce ayrıntıları üzerinde müzakere edilen taslağa son şeklini verecekler.

DÜZENLEMENİN DETAYLARINI ERDOĞAN AÇIKLAYACAK

Hazine ve Maliye ile Adalet bakanlıklarınca hazırlanan çalışma, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlık edeceği ilk kabine toplantısında sunulacak. Dar gelirli vatandaşları ilgilendiren düzenlemenin detaylarının, kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kamuoyuna açıklanması bekleniyor.

 

Kaynak: AA
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sertap 27 Ağustos 2022 13:18

Kayseri'de yaşıyorum 4 çocuğumla büyük kızım calisiyo benim çok borcum var üç çocuğum okuyo yardım istiyorum

Sonraki Haber Yükleniyor...