Tgrt Haber

Dev şirketten sevindirici haber: BOTAŞ engelli personel alımı başlıyor

Editör: İmran Baran / Kaynak: TGRT HABER
10 Aralık 2023 09:45 - Güncelleme : 10 Aralık 2023 09:50
Dev şirketten sevindirici haber: BOTAŞ engelli personel alımı başlıyor
BOTAŞ,personel alımı

Yıllık yaklaşık 20 milyar lira cirosu ile Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasında yer alan BOTAŞ kamuda iş arayanlara sevindirici haberi duyurdu. Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ (BOTAŞ) Genel Müdürlüğü, çeşitli illerde büro görevlisi olarak istihdam etmek üzere 30 engelli personel alımı yapacak.

İş arayana sevindirici haber Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi’nden (BOTAŞ) geldi. Türkiye’nin 81 ilinde devam eden istihdam çalışmalarına BOTAŞ da katıldı. BOTAŞ çeşitli illerde büro görevlisi olarak istihdam etmek üzere 30 engelli personel alımı yapacağını duyurdu.

Engelli personel alımına ilişkin ilanını internet sitesinde yayımlayan BOTAŞ; Adana, Ankara, Aksaray, Erzurum, İstanbul, Kırklareli ve Tekirdağ'da bünyelerine bağlı işyerlerinde Adalet/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları biriminde, büro görevlisi olarak çalışmak üzere 30 engelli personel istihdam edecek.

Başvurular 11 Aralık tarihinde başlayıp, 15 Aralık’ta sona erecek. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sitesi üzerinden yapılacak olan başvurularda adayların ilan tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmaları ve Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı'na girmiş olmaları gerekiyor.

İŞKUR'da bildirilen nihai listede yer alacak adaylar için evrak teslim ve sözlü sınav tarihine ilişkin detaylı bilgiler "https://www.botas.gov.tr/" internet adresinden duyurulacak.

İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: TGRT HABER
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...