Tgrt Haber

EPDK'dan depolama tesisleri için yeni karar!

Editör: Sevde Nur Demir / Kaynak: Anadolu Ajansı
03 Mart 2024 10:53 - Güncelleme : 03 Mart 2024 10:56
EPDK'dan depolama tesisleri için yeni karar!
TP Petrol Dağıtım AŞ,Antalya Depolama Tesisi,Yarımca Depolama Tesisi

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK), TP Petrol Dağıtım Anonim Şirketinin Antalya ve Kocaeli'deki depolama tesislerine ilişkin depolama tarifesi değiştirildi.

Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, TP Petrol Dağıtım AŞ'nin depolama lisansı kapsamında faaliyette bulunan "Antalya Depolama Tesisi" ve Kocaeli 'deki "Yarımca Depolama Tesisi"ne ilişkin depolama tarifesi tadil edilerek onaylandı.

HİZMET BEDELİ DEĞİŞTİ

Yayımlanan karara göre, Antalya Depolama Tesisi'nde günlük depolama hizmet bedeli, metreküp başına benzin türleri için 0,51 TL, motorin için 0,37 TL olacak. Teslim alma hizmet bedeli de benzin ve motorin türleri için 13,87 TL olarak uygulanmasına karar verildi

Yarımca Depolama Tesisi'nde günlük depolama hizmet bedeli, metreküp başına benzin türleri için 0,51 TL, motorin için 0,37 TL, olacak. Teslim alma hizmet bedeli olarak da benzin ve motorin türleri için 13,87 TL, deniz yakıtı için 9,49 TL ödenecek.

Kaynak: Anadolu Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...