Tgrt Haber

Ev sahibi olmak isteyenlere müjde! Bankasız, kefilsiz 1.29 faizle yeni konut kampanyası başladı

Editör: Betül Meral Sarıiz / Kaynak: tgrthaber.com, Anadolu Ajansı
29 May 2024 12:16 - Güncelleme : 29 May 2024 13:48

Ev almak isteyenlere uygun faiz oranı ve 4 farklı ödeme seçenekli yeni konut kampanyası devreye alındı. Emlak Konut'tan yüzde 1.29 faiz, 72 aya varan taksitle yeni kampanyayı duyurdu.

Yüksek faiz oranları nedeniyle ev almayı erteleyenlere müjde Emlak Konut’tan geldi. Konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 1.29 faiz ve 4 farklı ödeme seçeneği ile 72 aya kadar varan taksitle yeni konut kampanyası duyuruldu.

“EV ALMAK İSTEYENLERE 4 FARKLI ÖDEME SEÇENEĞİ SUNULUYOR”

Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, kurumun yeni konut kampanyasını duyurdu. Ev almak isteyen vatandaşlara 4 farklı ödeme seçeneği sunulacağını belirten Erdem, yüzde 1.29 faizle konut kampanyası başlattıklarını açıkladı.

BANKASIZ-KEFİLSİZ 4 AYRI ÖDEME SEÇENEĞİ SUNULACAK

Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, yeni konut kampanyası ile ilgili detayları açıkladı. Erdem, Emlak Konut ödeme sistemiyle bankasız-kefilsiz olarak vatandaşların ev sahibi olmaları için dört ayrı ödeme koşulunu içeren kampanyanın detaylarını duyurdu.

Ev sahibi olmak isteyenlere müjde! Bankasız, kefilsiz 1.29 faizle yeni konut kampanyası başladı - 1. Resim

PEŞİN ALIMDA YÜZDE 25 İNDİRİM

Kampanya'nın birinci koşulunda peşin alımlarda yüzde 25 indirim sağladıklarını belirten Erdem, kampanya ile ilgili şunları söyledi:

"İkinci koşulda; Yüzde 25 peşinat, vade farksız ara ödemeli satış koşulumuzda 6. 12. ve 24. aylarda ara ödemeler bulunuyor.

Üçüncü koşulumuzda ise; Yarısı peşin, kalan yarısı da 1,29 vade farkıyla 24 ay sonra ödeme imkanı sunuyoruz.

Dördüncü ve son koşulumuzda da; Yüzde 25 peşinat, 1,29 vade farkıyla 72 aylık sabit artan taksit seçenekleri olacaktır.

Ev sahibi olmak isteyenlere müjde! Bankasız, kefilsiz 1.29 faizle yeni konut kampanyası başladı - 2. Resim

“PLANLI KENTLEŞMESİNE ÖNCÜLÜK EDİYORUZ”

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olarak, 71 yıllık tarihimiz boyunca ülkemizin planlı kentleşmesine öncülük ediyoruz. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde yürüttüğümüz çalışmalarla, milletimizin hak ettiği mutluluğu sunacak yaşam alanları inşa etmeye tüm gücümüzle devam ediyoruz.

Emlak Konut olarak, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde başlayan “Türkiye Yüzyılı” vizyonumuzla, gayrimenkul sektörüne öncülük etmeye kararlıyız. Bu hedefe giden yolda insan odaklı yaşam alanları üretme vizyonumuzu Şeyh Edebali’nin dediği gibi "İnsanı yaşat ki devlet yaşasın" anlayışıyla daha ileriye taşımanın gayretini gösteriyoruz. Ülkemizin geleceğine olan güvenimiz tamdır ve bu doğrultuda çalışmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin istikrarlı ekonomisinin güçlenmesinde ve dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına girmesinde inşaat sektörü her zaman önemli bir rol oynamıştır ve oynamaya devam edecektir. İnşaat ve gayrimenkul sektörü olarak, bu hedefe ulaşmak için gereken fedakârlıkları yapmaya devam ediyoruz. Hükümetimiz, Bakanlığımız ve ilgili kuruluşlarımız da bu konuda bizlere olan desteklerini sürdürmektedir.

2023 YILINDA REKOR ÖN SATIŞ GELİRİ

Öncelikle son 1 yıl içerisindeki faaliyetlerimizi de sizlerle paylaşmak isterim. 2023 yılını 53 milyar 179 milyon TL rekor ön satış geliri ile başarıyla bitirdik. Yılsonu itibarıyla 4 bin 700 bağımsız bölümü hak sahiplerine teslim ettik. Güçlü, alanında uzman ekibimizle, 8,5 milyon metrekare büyüklüğündeki 137 adet şantiyemizde, inşasına devam ettiğimiz 103 bin adet bağımsız bölüm ve 200 binden fazla doğrudan ve dolaylı çalışanımızla, şirketimizi çok daha güçlü yarınlara taşıyoruz.

Geçmişte olduğu gibi, bugün de vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmeye devam ediyoruz. Bu bağlamda, Emlak Konut ödeme sistemiyle sunduğumuz “Güvenli Yatırım, Güvenli Gelecek” kampanyamızı başlatmanın heyecanını yaşıyoruz.

KAMPANYA 4 İLDE 16 PROJEYİ KAPSIYOR

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olarak, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki'nin destekleriyle düzenlediğimiz kampanyamız; İstanbul başta olmak üzere İzmir, Balıkesir ve Denizli’nin yer aldığı birbirinden değerli 16 projemizi kapsamaktadır.

Ev sahibi olmak isteyenlere müjde! Bankasız, kefilsiz 1.29 faizle yeni konut kampanyası başladı - 3. Resim

İŞTE KONUT ÖDEME PLANI

Emlak Konut ödeme sistemiyle, bankasız-kefilsiz olarak vatandaşlarımıza ev sahibi olmaları için dört ayrı ödeme koşulunu içeren kampanyamızdan sizlere bahsetmek istiyorum.

Birinci koşulda; peşin alımlarda yüzde 25 indirim sağlıyoruz.

İkinci koşulda; Yüzde 25 peşinat, vade farksız ara ödemeli satış koşulumuzda 6. 12. ve 24. aylarda ara ödemeler bulunuyor.

Üçüncü koşulumuzda ise; Yarısı peşin, kalan yarısı da 1,29 vade farkıyla 24 ay sonra ödeme imkanı sunuyoruz.

Dördüncü ve son koşulumuzda da; Yüzde 25 peşinat, 1,29 vade farkıyla 72 aylık sabit artan taksit seçenekleri olacaktır.

Kampanyamızla ilgilenen, ev sahibi olmak ve geleceğine güvenli yatırım yapmak isteyen tüm vatandaşlarımız web sitemizden, çağrı merkezimizden ayrıntılı bilgi alabilir veya satış ofislerimizi ziyaret edebilirler."

Kaynak: tgrthaber.com, Anadolu Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...