Tgrt Haber

Beşiktaş başkan adayı Hasan Arat'tan Chelsea sürprizi! Anlaşma sağlandı

Editör: Emre Topaloğlu / Kaynak: TGRT Haber
17 Kasım 2023 13:06 - Güncelleme : 17 Kasım 2023 13:12
Beşiktaş başkan adayı Hasan Arat'tan Chelsea sürprizi! Anlaşma sağlandı
Hasan Arat,Chelsea,Beşiktaş

Chelsea'nin sahibi Todd Boehly ile arkadaş olduğunu söyleyen Beşiktaş Başkan Adayı Hasan Arat'tan taraftarı sevindiren bir açıklama geldi. Arat, "Todd Boehly, Chelsea'nin sahibi ve başkanı. Benim yakın bir arkadaşım. Her türlü çalışmaya hazır olduğunu söyledi." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ta yaklaşan seçimli genel kurulda başkan adaylarından Hasan Arat, Antalya'da bulunan kongre üyeleri ile bir araya geldi.

"BOEHLY BENİM ARKADAŞIM"

Spor Arena'nın haberine göre; Hasan Arat, seçildiği takdirde Premier Lig ekiplerinden Chelsea ile iş birliğine gideceklerini belirterek, "Todd Boehly, Chelsea'nin sahibi ve başkanı. Benim yakın bir arkadaşım. Başarılar diledi, her türlü çalışmaya hazır olduğunu söyledi. Ben yıllarca biriktirdiğim spor sermayemi Beşiktaş'a aktaracağım" dedi.

Arat, kongre üyelerine de çağrıda bulunarak, "Beşiktaşlıların gelip mutlaka oy kullanması lazım. Beşiktaş'ı Beşiktaşlılara teslim etmek gerekiyor. Bu değişimi yapabilecek sadece Beşiktaşlılardır. Sandıkların patlaması lazım" ifadelerini de kullandı.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...