Tgrt Haber

Samsunspor’dan Abdulkadir Bitigen tepkisi

Editör: Emre Topaloğlu / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
24 Kasım 2023 06:47 - Güncelleme : 24 Kasım 2023 06:52
Samsunspor’dan Abdulkadir Bitigen tepkisi
Süper Lig,Beşiktaş,Samsunspor,Abdulkadir Bitigen,hakem

Samsunspor, Beşiktaş maçına hakem olarak Abdulkadir Bitigen’in atanmasına tepki göstererek, kararın kaygı verici olduğunu belirtti.

Trendyol Süper Lig'in 13. hafta mücadelesinde Samsunspor ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Maçta hakem Abdulkadir Bitigen düdük çalacak.

Hakem ataması ile ilgili yazılı açıklama yapan Samsunspor Kulübü; karara tepki göstererek, durumun kaygı verici olduğunu söyledi.

"ATAMA KAYGI VERİCİ, BU HATADAN DÖNÜLMELİ"

Samsunspor’dan yapılan yazılı açıklamada, “Trendyol Süper Lig 13. haftasında Beşiktaş ile sahamızda oynayacağımız karşılaşma öncesi TFF Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından yapılan ve sosyal medyada tepki çeken hakem ataması konusunda ciddi endişe ve çekincelerimiz bulunmaktadır. Geçmişte oynadığımız müsabakalarda ne yazık ki sürekli olarak aleyhimize verdiği hatalı kararlar ile kamuoyunun büyük tepkisini çeken hakem Abdulkadir Bitigen’in, Beşiktaş ile oynayacağımız karşılaşmada görev alması kaygı vericidir. Açıklananlar doğrultusunda, söz konusu atamanın TFF ve MHK tarafından derhal gözden geçirilmesini ve ivedilikle yapılan bu hatadan dönülmesini talep ederiz. Kamuoyunun bilgisi ve takdirine sunarız” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...