Tgrt Haber

Antalya'daki ceset Müge Anlı olaylarını artmadı! Kimliği belirsiz bir kişinin vücut parçaları kayalıklarda bulundu

Editör: Fatimatüzzehra Maslak / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
21 Haziran 2024 16:06 - Güncelleme : 21 Haziran 2024 16:36

Antalya'da öğle saatlerinde bir kişinin cesedi parçalanmış halde bulundu. Müge Anlı'daki cinayet olaylarını aratmayan vakada cesedin kimliği belirlenemedi.

Antalya'da kayalıklarda bir ceset bulundu. Kol, bacak ve baş kısımları bulunmayan kimliği belirsiz şahsın ilk incelemelere göre yaklaşık 4 ay önce öldüğü belirlendi.

ANTALYA'DAKİ CESET MÜGE ANLI OLAYLARINI ARATMADI!

Olay, saat 13.30 sıralarında Muratpaşa ilçesi Fener Mahallesi Baba Burnu mevkiinde meydana geldi. Amatör dalgıçlık yapan ve yüzmek için denize giren bir vatandaş, yapay şelalenin denize döküldüğü noktadaki kayalıklarda insan vücuduna benzer bir cisim fark etti.

Antalya'daki ceset Müge Anlı olaylarını artmadı! Kimliği belirsiz bir kişinin vücut parçaları kayalıklarda bulundu - 1. Resim

Kayalık alana yaklaşan ve cismi inceleyen vatandaş, yayılan kökü koku sonrası deniz polisi ile irtibata geçerek durumu bildirdi. İhbar üzerine olay yerine giden Antalya Emniyet Müdürlüğü Deniz Limanı Şube Müdürlüğü ekipleri, kol, bacak ve baş kısmı bulunmayan kimliği belirsiz cesedi yüzer sedye ile bota alarak Yat Limanı'na getirdi.

Antalya'daki ceset Müge Anlı olaylarını artmadı! Kimliği belirsiz bir kişinin vücut parçaları kayalıklarda bulundu - 2. Resim

KİMLİĞİ BELİRSİZ BİR KİŞİNİN VÜCUT PARÇALARI KAYALIKLARDA BULUNDU

Sadece gövde kısmı bulunan ve yaklaşık 4 aydır denizde olduğu tahmin edilen ceset, Olay Yeri İnceleme ekiplerinin çalışmasının ardından Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Antalya'daki ceset Müge Anlı olaylarını artmadı! Kimliği belirsiz bir kişinin vücut parçaları kayalıklarda bulundu - 3. Resim

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, cesedin denizde bulunma süresi ile eksik kısımları olması nedeniyle geçtiğimiz aylarda Kıbrıs açıklarında batan göçmen teknesi ve Antalya sahillerine vuran cesetlerle bağlantılı olabileceği değerlendiriliyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...