Tgrt Haber

Aşkınızı anlayan tasarımlar Kelebek’te… Kelebek Mobilya’nın Sevgililer Günü’ne özel reklam filmi yayında

Editör: Rümeysa Kaya / Kaynak: TGRT Haber
10 Şubat 2024 13:19 - Güncelleme : 10 Şubat 2024 13:21
Aşkınızı anlayan tasarımlar Kelebek’te… Kelebek Mobilya’nın Sevgililer Günü’ne özel reklam filmi yayında
kelebek,mobilya

Sektörde ilklere imza atan Kelebek Mobilya iletişim çalışmalarına “Seni anlayan tasarımlar” mesajıyla devam ediyor.

Hazırladığı reklam filmleriyle geçmişten günümüze adından sıkça söz ettiren Kelebek, Sevgililer Gününü özel bir reklam filmiyle kutluyor. Her daim yenilenen koleksiyonlarıyla tüketicilerin kalbindeki en sevilen mobilya markaları arasında ön sıralarda yer alan marka,  Global Tasarım Vizyonu ve tüketicilerin beklentilerini anlayarak hazırladığı yeni koleksiyonlarıyla “Kelebek Etkisi” oluşturmayı hedefliyor.

Kelebek’in yeni reklam filminde XI. World Olympiad Salsa Couple Şampiyonu Melisa Sahra Katılmış ve Yiğit İsiyel yer alıyor. Tango yapan bir çiftle beraber sahne ışığının altında dikkatleri üzerine çeken ikili koltuk, samimi bir ortam oluşturuyor.

“AŞK TANGO GİBİDİR"

Herkesi anlayan tasarımlarıyla kalplerde yer edinen Kelebek, Sevgililer Gününe özel filminde tango dansının metaforunu işleyerek “Aşk tango gibidir, tutku, uyum ve ritm ister. Aşkınızın tutkusunu, uyumunu, ritmini anlayan koltuklar Kelebek’te” mesajını iletiyor

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...