Tgrt Haber

Bayram trafiği erken başladı! Akın akın gidiyorlar!

Editör: Bengül Büyükhan / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
14 Haziran 2024 09:44 - Güncelleme : 14 Haziran 2024 11:28

Bayram tatilini memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçirmek isteyen vatandaşlar mesai bitimini beklemeden yollara düştü. TEM Otoyolu ve D-100'de oluşan trafik yoğunluğunun erken saatlerde başlaması dikkatlerden kaçmadı.

Türkiye’nin en önemli geçiş güzergahlarından biri olan TEM Otoyolu ve D-100 kara yolunun Bolu geçişinde Ankara istikametinde memleketlerine gitmek isteyen tatilciler sebebiyle trafik yoğunluğu yaşandı.

Kurban Bayramı tatili dolayısıyla memleketlerine gitmek için sabah saatlerinden itibaren yola çıkan tatilciler, TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu Ankara istikameti Bolu Dağı geçişlerinde trafik yoğunluğuna sebep oldu.

Bayram trafiği erken başladı! Akın akın gidiyorlar! - 1. Resim

Tatilcilerin sorunsuz yolculuk yapmaları için tedbirlerini artıran İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri; sürücüleri hız yapmamaları, takip mesafelerini korumaları ve emniyet kemerlerini takmaları konusunda uyarılarda bulundu.

Bayram trafiği erken başladı! Akın akın gidiyorlar! - 2. Resim

ARIZA YAPAN ARAÇLAR TRAFİĞİ AKSATIYOR

Ayrıca Bolu Dağı viyadüklerinde arıza yapan küçük ve büyük araçlar nedeniyle bölgede trafik zaman zaman aksıyor. Köroğlu Rampaları mevkiinde ise yoğun trafik havadan dron ile de görüntülendi.

Bayram trafiği erken başladı! Akın akın gidiyorlar! - 3. Resim

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...