Tgrt Haber

Cesedi halıya ve zincire sarılmış halde bulunmuştu! Vahşetin detayları kan dondurdu

Editör: Özge Sönmez / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
11 Haziran 2024 12:55 - Güncelleme : 11 Haziran 2024 13:05
Cesedi halıya ve zincire sarılmış halde bulunmuştu! Vahşetin detayları kan dondurdu

İstanbul Büyükçekmece'de elleri ve ayakları bağlı ve halıya sarılı halde cansız bedeni bulunan Sedef Güler cinayetinde yeni detaylar ortaya çıktı. Katil zanlılarının yıkama fişiyle yakayı ele verdiği ortaya çıktı.

Büyükçekmece Mimar Sinan'da denizde balıkçılar tarafından elleri ve ayakları bağlı ve halıya sarılı halde cansız bedeni bulunan Sedef Güler cinayetine ilişkin O.Ö., Fırat B. isimli şüpheliler gözaltına alındı.

CİNAYET BÖYLE AYDINLATILDI 

O.Ö, Fırat B. isimli şüphelinin gözaltına alındığı olaya ilişkin Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Büro dedektifleri her detayı incelemiş, genç kızın cansız bedeninin sarılı olduğu halının üzerinde bulunan yıkama fişinden önce halı yıkamacıya ardından Fırat B. isimli şahsa ulaşılmıştı.

AĞIRLIK BAĞLAYIP DENİZE ATTILAR 

Cinayetin Beylikdüzü'nde bir adreste işlendiği, şüphelilerin ardından nalburdan zincir alıp Güler'i halıya bağladıkları ve sonrasında ayağına ağırlık bağlayıp denize attıkları öğrenilmişti.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri tarafından sorguya alınan şüpheliler işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Büyükçekmece’de denizde bulunan ceset vahşetinde yeni ayrıntılar: “Nalburdan zincir alıp cesede sardık, arabayla götürüp köprüden attık” - 1

CESEDİN BATIP BATMADIĞINI KONTROL ETMİŞ 

Şüphelilerden birinin denize attıkları genç kızın batıp batmadığı kontrol etmek için bir gün sonra olay yerine geldiği öğrenildi. Öte yandan katil zanlılarından biri olan Yavuz G.'nin aranmasına devam ediliyor.

İDDİALARI YALANLADI 

Adliyeye sevk edilen şüphelilerden Fırat G. basın mensuplarının "neden yardım ettiniz" sorusu üzerine katili tanımadığını öne sürerek, "Ben yapmadım. Katil tarafından silahla tehdit edildim" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...