Tgrt Haber

Çocuk kavgası büyüdü: Adamın biri anne kızı tekme tokat dövdü

Editör: Banu İriç / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
18 Nisan 2024 15:08 - Güncelleme : 18 Nisan 2024 15:09

Esenyurt'ta çocukların mahalle kavgasına önce anneleri karıştı sonra olaya dahil olan kadının kocası araya girerek anne ve kızı dövdü.

Esenyurt'ta çocukların tartışmasına büyükler karışınca işler karıştı. Annelerin araya girdiği kavgada kadınlardan birinin kocası da dahil oldu anne ve kızı dövdüğü anlar cep telefonuna yansıdı. 

Balıkyolu Mahallesi’nde yaşanan olayda çocuklar arasında başlayan tartışmaya anneleri de dahil olunca kavga çıktı. Eşinin kavga ettiğini gören kocası ise olaya dahil olarak sokak ortasında anne ve kızı dövmeye başladı. Aldığı darbelerin etkisiyle yerde uzun süre hareketsiz şekilde yatan kadının yardımına ise mahalle sakinleri koştu. İhbar üzerine polis ve sağlık ekipleri olay yerine geldi. Kadın ambulans ile hastaneye götürülürken, saldırgan karı koca ise polis ekiplerince karakola götürüldü. Annesinin yerde baygın şekilde yattığını gören küçük kız çığlıklar atarak sinir krizi geçirirken, öfkeli adamın kadını darp ettiği anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

O MANZARA ZORUMUZA GİTTİ

Sokakta esnaflık yapan Musa Yavuz, “Ben evde oturuyordum dışarıdan bir kargaşa sesi geldi. Dışarıya baktım bir kadın yerde yatıyor, adamda binaya giriyor. Bizim komşular olduğunu anladım ve adamın karısını dövdüğünü sandım. Ondan sonra duydum ki karı koca, çocuk tartışması nedeniyle başka bir kadını dövmüş. O manzara zorumuza gitti, hiç hoş olmadı. Adam yerde yatan kadını tekmeliyordu, kadın baygın şekilde yatıyordu. Daha sonrasında polis geldi karı kocayı götürdü, diğer kadın ise ambulansa bindi” dedi.

Çocuk kavgası büyüdü: Adamın biri anne kızı tekme tokat dövdü - 1. Resim

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...