Tgrt Haber

Engerek yılanının ısırdığı milli boksör Rabia Topuz yoğun bakımdan çıktı

Editör: Özge Sönmez / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
14 May 2024 15:18 - Güncelleme : 14 May 2024 15:32
Engerek yılanının ısırdığı milli boksör Rabia Topuz yoğun bakımdan çıktı

Malatya’da, antrenman yaptığı sırada engerek yılanı tarafından ısırılan milli boksör Rabia Topuz yoğun bakımdan çıktı. Servise alınan Topuz yarın taburcu edilecek.

8 Mayıs Çarşamba sabahı Akçadağ ilçesine bağlı Kotangölü Mahallesi Dikendede mevkiinde meydana gelen olayda, Milli boksör Rabia Topuz’u engerek yılanı ısırmış Topuz daha sonra Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Bir haftadır hastanede tedavisine devam edilen milli sporcu Rabia Topuz servis alındı.Engerek yılanının ısırdığı milli boksör Rabia Topuz yoğun bakımdan çıktı - 1. Resim

"DUALARINI ESİRGEMEYEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM"

Talihsiz bir olay yaşadığını belirten milli boksör, ”Antrenman sırasında görmediğim bir yılanın üzerine basmıştım yılanın ısırması sonucu hastaneye kaldırıldım. Çok şükür şu an servisi çıktım. Yarın olumsuz bir durum olmaz ise taburcu olma durumum var. Öncelikle tedavi sürecimde dualarını esirgemeyen herkese ve tedavim sürecinde ellerinden gelen gayreti gösteren hastane çalışanlara teşekkür ediyorum” dedi.

Milli sporcunun servise alınmasının mutluluğunu yaşayan baba Sabit Topuz ise süreç içerisinde kendilerine dua eden destek olan herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...