Tgrt Haber

Hastane tuvaletinde skandal! Yıllarca izlemiş...

Editör: Rümeysa Kaya / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
21 Nisan 2024 12:25 - Güncelleme : 21 Nisan 2024 12:26
Hastane tuvaletinde skandal! Yıllarca izlemiş...

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne hasta olarak sık sık gelen bir şüpheli T.Ö. tuvalete kurduğu düzenekle yıllarca görüntü kaydetmiş. Durumu fark eden hemşirenin polise haber vermesiyle şüpheli T.Ö. (52) gözaltına alındı.

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi skandal bir olayla gündeme geldi. Hastanenin tuvaletine bırakılan çantayı fark eden hemşirenin durumu polise ihbar etmesi sonucu, bir gizli kamera düzeneği ortaya çıktı. 

Polis ekipleri, içinde gizli kamera düzeneği bulunan çantayı tuvalete bırakan kişinin kimlik tespitini yaptı. 

YAKLAŞIK 3-4 YIL BOYUNCA KAYDETMİŞ 

Nöbetçi savcıdan alınan talimat doğrultusunda, şüpheli T.Ö. (52) gözaltına alındı. T.Ö. sorgusunda, sağlık sorunları nedeniyle hastaneye sıkça gittiğini, telefon kamerasını kullanmak suretiyle oluşturulan düzeneği kendisinin hazırladığını ve yaklaşık 3-4 yıldır zaman zaman bu tarz görüntüler aldığını itiraf etti. 

Sorgusunda bu durumun kendisinde bir tür rahatsızlık hali olduğunu beyan eden T.Ö., kayda aldığı görüntüleri daha sonra imha ettiği yönünde savunma yaptı.

T.Ö., sorgusunun ardından çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...