Tgrt Haber

Kayıp annenin arandığı bölgede kadın cesedi bulundu!

19 Eylül 2018 11:36
Kayıp annenin arandığı bölgede kadın cesedi bulundu!
erzurum,haberler

Aşkale'de kayıp annenin arandığı kırsal alanda kadın cesedi bulundu

Erzurum'un Aşkale ilçesinde pazar günü kaybolan iki çocuk annesi kadını arama çalışmaları devam ederken kırsal alanda bir kadın cesedi bulundu. Öte yandan Aşkale’de 4 gündür aranan Pınar Unus sağ olarak bulundu öğrenilirken kırsalda bulunan cesedin ona ait olmadığı belirlendi. Erzurum'un Aşkale ilçesinde pazar günü kaybolduktan sonra yapılan arama çalışmaları sonucu bugün bulunan 2 çocuk annesi kadın, Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi altına alındı. Kadının bulunmasını vatandaşlar havaya tüfekle ateş açarak kutladı. Koşapınar Mahallesi'nde 16 Eylül'de öğle saatlerinde evinden çıktıktan sonra haber alınamayan 2 çocuk annesi Pınar Unus'u (34) bulmak için sabah saatlerinde yeniden arama çalışması başlatıldı. 
Aşkale İlçe Jandarma, AFAD ve özel harekat ekipleri ile mahalleliden oluşan yaklaşık 200 kişinin katıldığı ve iz takip köpeklerinin de kullanıldığı aramalarda Unus, ilçeye 20 kilometre uzaklıktaki bir gölet kenarında bulundu. 
Ailesine haber verilen Unus, sağlık kontrolü için Aşkale İlçe Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada ilk kontrollerin ardından sevk edilen Pınar Unus, Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi altına alındı. 
Öte yandan Pınar Unus’un bulunma esnasında bazı vatandaşlar havaya tüfekle ateş açarak kutlama yaptı. 

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...