Tgrt Haber

Melek Mızrak Subaşı sosyal medyada gündem oldu: "Targaryen" benzetmelerine cevap verdi

30 Ocak 2023 10:30 - Güncelleme : 30 Ocak 2023 10:35
Melek Mızrak Subaşı sosyal medyada gündem oldu: "Targaryen" benzetmelerine cevap verdi
bilecik,melek mızrak subaşı,sosyal medya

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Bilecik ziyaretinde dikkat çeken isim olan Melek Mızrak Subaşı sosyal medyayı salladı. İltifatlara ve güzel yorumlara teşekkür eden Bilecik Belediye Başkan Vekili Subaşı, Game of Thrones dizisindeki "Daenerys Targaryen" karakterine benzetilmesine “Winter Is Coming” sözleri ile cevap verdi.

Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı sosyal medyada gündem oldu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ziyareti sırasında dikkat çeken Melek Mızrak Subaşı sosyal medyada Game Of Thrones dizisindeki Targaryen hanesi karakterlerine benzetildi. Hakkında övgü dolu sözler kullanılan Melek Mızrak Subaşı sosyal medya hesabından açıklama yaptı. İltifatlar için teşekkür eden Subaşı, Game of Thrones dizisindeki "Daenerys Targaryen" karakterine “Winter Is Coming” sözleri ile cevap verdi.

Melek Mızrak Subaşı paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

İltifatlarınız, esprileriniz ve güzel yorumlarınızı görüyor, herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Unutmadan, Winter Is Coming!

https://twitter.com/melekmsubasi/status/1619949532552503296

MELEK MIZRAK SUBAŞI KİMDİR?

Melek Mızrak Subaşı 1988 yılında Bulgaristan’da doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Edebali İlköğretim Okulunda liseyi Bilecik Anadolu Lisesinde tamamladı. Daha sonra Bulgaristan Sofya Yüksek İnşaat Mimarlık ve Jeoloji Üniversitesinde Mimarlik üzerine Lisansını tamamlayan Melek Mızrak Subaşı, aynı üniversitede tezli yüksek lisansını tamamlayarak, Bulgaristan Mimarlar Birliği tarafından ödüle layık görüldü. Melek Mızrak Subaşı, mezun olduktan sonra Mimarlar Odası Üyeliğine kabul edildi ve 4 yıl boyunca kendisine ait mimarlık ofisinde mesleğini icra etti.

31 Mart 2019 yerel seçimleriyle birlikte Bilecik Belediye Başkan Yardımcılığı görevine başladı. Başkan Yardımcılığı sırasında aynı zamanda İmar Komisyon Başkanlığı, Meclis Divan Katipliği, Kent Estetik Kurulu Asil Üyeliği, Bilecik Belediyespor Başkanlığı ve Bilecik Kadın Kooperatifi Yöneticiliği görevlerini de başarıyla yerine getirmiş ve getirmeye de devam etmektedir.
Melek Mızrak Subaşı, iş birliklerine önem verdiği Türkiye Belediyeler Birliği, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği, Tarihi Kentler Birliği ve Marmara Belediyeler Birliği gibi birliklerin doğal ve asil üyesi olarak şehri adına birçok projeye imza atmaya devam ediyor.

Subaşı, şu an Bilecik Belediyesi Başkan Vekili görevini yapmakta, evli ve bir çocuk annesidir.

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...