Tgrt Haber

Otobüsün içinde bir anda bomba gibi patladı, panikle kaçıştılar

Editör: Banu İriç / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
14 Nisan 2024 16:00 - Güncelleme : 14 Nisan 2024 16:13

Bursa'da belediye otobüsünün su borusu bomba gibi patlayınca yolcular panik halinde aracı terk ettiler. O anlar güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

Bursa’da Osmangazi ilçesi Hamitler Mahallesi’nde belediye otobüsünün su borusunun patlama anı kayıtlara geçti.

Hat üzerinde seyir halinde olan belediye otobüsünün su borusu bir anda bomba gibi patladı. O anlar saniye saniye araç içi kamerasına yansırken, olayda şans eseri yaralanan olmadı. Otobüs şoförü, otobüsü tamir ettikten sonra yoluna devam etti.

Öte yandan, patlama meydana geldiğinde iş yerinde olduğunu söyleyen Sabahattin Yatçı, "Ben dükkanımda otururken bir patlama sesi geldi. Patlama sesini duyunca kendimi dışarı attım. Otobüsün su borusu patlamış. Otobüs içerisindeki vatandaşlar panik yaptı. Çok şükür can kaybı ve yaralanan olmadı. Şoför arabayı kenara çekti ve tamirini yaptı. Tamir yapıldıktan sonra otobüs yoluna devam etti" dedi.

Otobüsün içinde bir anda bomba gibi patladı, panikle kaçıştılar - 1. Resim

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...