Tgrt Haber

Sabiha Gökçen metrosu arızalandı taksiciler bayram etti!

Editör: Yusuf Özgür Bülbül / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
14 May 2024 19:52 - Güncelleme : 14 May 2024 20:02

M4 Kadıköy-Sabiha Gökçen metro hattında arıza nedeniyle seferler durdu. Metronun arızalandığını duyan bazı taksi şoförleri kişi başı 200-300 lira fiyatlarla yolcuları havalimanına taşıdı.

İstanbul’da M4 Kadıköy-Sabiha Gökçen metro hattında meydana gelen arıza nedeniyle seferler durunca metro istasyonunda yoğunluk yaşandı. Bunun üzerine akşam saatlerinde işten ve okuldan eve dönen vatandaşlar duruma tepki gösterdi.

DURAKLAR DOLDU TAŞTI

M4 Kadıköy-Sabiha Gökçen metro hattında saat 17.00 sıralarında teknik bir arıza nedeniyle seferler bir süreliğine Kadıköy-Tavşantepe metro istasyonu arasında yapıldı. Metro arızası nedeniyle akşam saatlerinde işten ve okuldan eve dönmek isteyen ve seyahat etmek için havalimanına gidecek olan vatandaşlar istasyonlarda ve Otobüs duraklarında yoğunluk oluşturdu. Bazı vatandaşlar da ticari taksilerle ulaşım sağladı.

Sabiha Gökçen metrosu arızalandı taksiciler bayram etti! - 1. Resim

METRO ARIZASINI FIRSATA ÇEVİRDİLER

Arıza nedeniyle vatandaşlar Tavşantepe metro istasyonunda indirildi. Seyahat etmek için havalimanına yetişmeye çalışan vatandaşlar otobüs duraklarında yoğunluk oluşturdu. Metronun arızalandığını duyan ve bunu fırsata çeviren bazı taksi şoförleri Sabiha Gökçen havalimanına gitmek isteyen yolcuları kişi başı 200 ila 300 lira arasında değişen fiyatlarla havalimanına taşıdı.

"TAKSİ VE OTOBÜSLERLE ULAŞMAYA ÇALIŞIYORLAR"

Metro arızası nedeniyle mağdur olan vatandaşlar, "Bizi buraya atıp gittiler. Kimse bize sahip çıkmadı. Metro bozuldu. Metro gitmediği için vatandaş böyle perişan oldu. Eve gidecektim bir saattir gidemedim. Uçağı olan var biletler yanacak. Taksi ve otobüslerle ulaşmaya çalışıyorlar" diye konuştu.

Sabiha Gökçen metrosu arızalandı taksiciler bayram etti! - 2. Resim

ARIZA 1 SAAT SÜRDÜ

Öte yandan yaklaşık 1 saat süren arıza sonrasında Metro İstanbul 'X' hesabından yaptığı açıklamada, M4 Kadıköy-Sabiha Gökçen metro hattında seferlerin normale döndüğü bildirildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...