Tgrt Haber

35 yıl sonra baba olan Metin Akpınar’dan ilk açıklama geldi!

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: Habertürk
14 Ekim 2023 09:40 - Güncelleme : 14 Ekim 2023 09:40
35 yıl sonra baba olan Metin Akpınar’dan ilk açıklama geldi!
metin akpınar

82 yaşındaki oyuncu Metin Akpınar, 35 yıl sonra baba olduğunu öğrendi. 2 kızı olduğu ortaya çıkan Metin Akpınar sessizliğini bozdu. Duygu Nebioğlu ve Sevgi Nebioğlu isminde iki kız olan Akpınar, “Varlıklarından haberdar olmadığım çocuklarımın çektiği acılardan dolayı çok üzgünüm.” dedi.

Metin Akpınar’a babalık davası açan Duygu Nebioğlu’nun DNA testlerini sonuçlarına Akpınar’ın kızı olduğu ispatlandı. Duygu’nun ikizi olduğu ve dava sürecinin devam ettiği ortaya çıktı. Yaşanan olayların ardından Akpınar yaptığı açıklamayla, kızlarından ve eşinden özür diledi.

“24 YIL SONRA BANA ULAŞIP BABALARI OLDUĞUMU SÖYLEDİLER”

24 yıl sonra kızları olduğunu öğrenen Metin Akpınar, günlerdir konuşulan konu hakkında açıklama yaptı. Çocuklarının yetiştirme yurdunda kaldığını belirten Akpınar, “24 yıl sonra, bir gün ikiz kardeşler bana ulaşıp babalarının ben olduğumu söylediler. Elbette çok şaşırdım ve sarsıldım. Kızlarımdan öğrendiğime göre bir yetiştirme yurdunda kalmışlar, 6 yaşındayken de Nebioğlu ailesi tarafından evlat edinilmişler. 20 yaşına geldiklerinde ise biyolojik ailelerini bulmak istemişler. Kendilerini ilk tanıdığımdan itibaren çocuklarım olarak kabul ettim. Hepimiz açısından en sağlıklı şekilde ilişkimizi sürdürmek için karşılıklı çaba sarf ettik. Bu şekilde yolumuz kesiştikten sonra onlara, eşim Göksel ile birlikte elimizden geldiğince maddi ve manevi destek olmaya çalıştık.”dedi.

35 yıl sonra baba olan Metin Akpınar’dan ilk açıklama geldi!

“ONLARIN UMDUĞU BABA OLMAM KOLAY DEĞİLDİ”

İki kızı olduğunu da doğrulayan Akpınar, “Bunca yıldan sonra gelen bu haberin ardından onların beklediği ve umduğu baba olmam kolay değildi. İlişkimizi kendimize bir yol bularak sürdürmeye çalıştık. 2023 yılına geldiğimizde aramızdaki bağı resmiyete kavuşturmayı tercih ettiler. İtirazım olmadı ve kamuoyunu meşgul eden dava süreci başladı. Bu dava sırasında davayı zora sokacak herhangi bir çabam olmadı.

Duygu Nebioğlu’nun açıklamaları için tıklayın

Hukuki prosedürler tamamlandıktan sonra 13 Ekim 2023 günü itibariyle Duygu, benim nüfusuma geçti, hukuki işlem tamamlanınca kardeşi de geçecek. Kızlarımı tanımamdan itibaren bugüne kadar onları kabullenmemde ve onlara karşı duygularımda bir değişiklik olmadı. Bu dava sürecinin de buna olumsuz bir etkisi yoktur. Varlıklarından haberdar olmadığım çocuklarımın çektiği acılardan dolayı çok üzgünüm. Ayrıca eşim Göksel Akpınar'ı üzdüğüm için özür diliyorum. En önemlisi anlamsız bir şekilde üzdüğüm halkımdan özür diliyorum. Ne yazık ki hayat geriye doğru yaşanmıyor." sözleriyle yaşanan olayla ilgili ilk kez açıklama yaptı.

Kaynak: Habertürk
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...