Tgrt Haber

Arda Turan'dan dolandırıcılık davası sonrası ilk açıklama

Editör: Mutluhan Yıldız / Kaynak: TGRT Haber
29 Kasım 2023 17:45 - Güncelleme : 29 Kasım 2023 18:00
Arda Turan'dan dolandırıcılık davası sonrası ilk açıklama
Arda Turan,,Fatih Terim,fon

Teknik direktör ve eski futbolcu Arda Turan, 'Fatih Terim Fonu' ile ilgili ilk kez konuştu. 13 milyon dolar civarında dolandırıldığı iddia edilen Turan, Instagram hesabından açıklama yaptı. Turan, "Adalete olan saygımdan tek kelime açıklama yapmayacağım" dedi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından nisan ayında başlatılan soruşturma kapsamında; aralarında Fatih Terim, Emre Belözoğlu, Arda Turan, Fernando Muslera, Selçuk İnan ve Emre Çolak gibi isimlerin de bulunduğu onlarca sporcunım, Denizbank şube müdürü Seçil Erzan tarafından yüksek faiz vaadiyle dolandırıldığı iddiası Türkiye'nin gündeminde olmaya devam ediyor.

Para kaybını en çok yaşayan isimlerden biri de Galatasaray'da ve Milli Takım'da yıllar boyunca top kuşturan Arda Turan oldu. Turan, sosyal medya hesabı Instagram'dan yapmış olduğu paylaşımda, "Adalete saygımdan konuyla ilgili tek kelime açıklama yapmadım, yapmayacağım" dedi. 

Arda Turan konuyla ilgili sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda şunları söyledi:

"Yargıya intikal etmiş bir süreç var. Adalete saygımdan konuyla ilgili tek kelime açıklama yapmadım, yapmayacağım. Benim adımla yayılan sözlere lütfen itibar etmeyiniz. Saygılarımla."

Arda Turan'dan dolandırıcılık davası sonrası ilk açıklama

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...