Tgrt Haber

Bihter filminin galasında küsler barıştı! Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi arasındaki buzları eritti

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: birsenaltuntaş.com
16 Kasım 2023 09:16 - Güncelleme : 16 Kasım 2023 09:26
farah zeynep abdullah,hande ataizi

Dün gerçekleşen Bihter filminin galasında çekimler sırasında kavga eden Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi barıştı. Muhabirlerin kavga sorularına iki ünlü oyuncu sarılarak karşılık verdi.

Başrolünde Boran Kuzum, Farah Zeynep Abdullah, Hande Ataizi ve Osman Sonant gibi isimlerin yer aldığı Bihter filminin galası dün akşam görkemli bir geceyle gerçekleşti. Galada küs oldukları öne sürülen Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi sarılarak "Biz küsmedik ki" dedi. 

BİHTER FİLMİNİN GALASINDA BUZLAR ERİDİ 

Dün akşam Bihter filminin galası gerçekleşti. Tüm oyuncularının galada hazır bulunduğu gecede gözler Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi’nin üzerindeydi. Filmde anne-kızı oynayan Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi’nin sette gerginlik yaşadığı ve küstükleri ortaya çıkmıştı. Muhabirlerin soruları üzerine Abdullah ve Ataizi bitbirine sarılarak “küs değiliz” dedi. Hande Ataizi "Barış sağlandı mı?" sorusu üzerine "Biz küsmedik ki! Galada göreceksiniz zaten dedim…Bu film bana ilk geldiğinde Farah en sevdiğim oyuncu olduğu için mutlu oldum. Biz filmde iyi bir ikili olduk. Çok güzel bir şey yaptık. Bu Bihter'in gözünden anlatılan Aşk-ı Memnu hikayesi… Bihter'in statükoya karşı günümüzün güçlü kadını temsilen bir çaba içinde olması ve tekrar tekrar izlenmesinin nedeni güncelliğini koruması…Biz yaratım aşamasında hepimiz gerçekten tartışarak rollerimizi çıkardık. Bu bir kavga değil…" cevabını dedi.

Bihter filminin galasında küsler barıştı! Farah Zeynep Abdullah ve Hande Ataizi arasındaki buzları eritti

HANDE ATAİZİ ‘MALUM ŞAHIS’ DEDİ, ORTALIK KARIŞTI

Oyuncu Hande Ataizi verdiği röportajda Farah Zeynep Abdullah ile kavga iddiaları hakkında konuştu. Ataizi, “Güzel çok güzel bir film yaptık, çok güzel bir dünya kurdu yönetmenlerimiz… Onun dışında zaten çok iyi bir yapımla çalışmanın konforunu yaşadık doğrusunu söylemek gerekirse… Onun için negatif şeyler söyleyip konuyu başka yere getirmenin bir anlamı yok. Herkes herkesi biliyor… Ne diyeyim ki, yorum yok… Güzel bir film yaptık. Tabii ki Camdaki Kız gibi bir ekibi bulmak çok zor… Biz hâlâ whatsupp grubunda birbirimizle yazışmaya ve görüşmeye devam ediyoruz…” demişti.

Kaynak: birsenaltuntaş.com
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...