Tgrt Haber

Demet Akalın'dan MasterChef Tahsin’e şaşırtan tepki! Yarışmacının cevabı manidar oldu...

Editör: Burcunur Yılmaz / Kaynak: TGRT Haber
09 Ağustos 2023 10:57 - Güncelleme : 09 Ağustos 2023 12:35
Demet Akalın'dan MasterChef Tahsin’e şaşırtan tepki! Yarışmacının cevabı manidar oldu...
masterchef,tahsin,demet akalın

MasterChef Türkiye’nin hayranı olan ve bölümlerini kaçırmayan ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından yarışmacı Tahsin Küçük'e "Aşırı iticisiniz, inşallah sonuna kadar gidemezsiniz" dedi. Küçük’ün Akalın’a cevabı ise gecikmedi.

Televizyonda yayınlanan yarışmaların sıkı takipçisi olan şarkıcı Demet Akalın, MasterChef All Star da sevdiği yarışmalar arasında. MasterChef’in iddialı isimlerinden Tahsin Küçük'ü hedef alan Akalın, "Aşırı iticisiniz, inşallah sonuna kadar gidemezsiniz" diye yorum yapınca yarışmacı, "Keşke herkes kendi işini hakkıyla yapsa" ifadelerini kullandı.

"İNŞALLAH SONUNA KADAR GİDEMEZSİNİZ"

Yarışmanın iddialı isimlerinden Tahsin Küçük'ün davranışlarından rahatsız olan Demet Akalın, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda "Tahsin, 'şakalaşıyoruz' diyorsun ya aşırı iticisiniz. İnşallah sonuna kadar gidemezsiniz. Gelsin şu şampiyonlar bay" dedi. Akalın'ın sitem dolu paylaşımına sessiz kalmayan Tahsin Küçük ise "Keşke herkes kendi işini, sadece kendi işini hakkıyla yapsa. Teşekkürler" ifadelerini kullandı.

Demet Akalın'dan MasterChef Tahsin’e şaşırtan tepki! Yarışmacının cevabı manidar oldu...

MASTERCHEF TAHSİN KİMDİR?

MasterChef 2021 yarışmasında ana kadro için mücadele eden Tahsin Küçük 23 yaşındadır. MasterChef Tahsin 10 yaşından itibaren mutfakla iç içe olduğunu belirtti.  Babası sayesinde iş hayatına erkenden başlayan, aslen Trabzonlu olan Tahsin Küçük, yarışmaya ise Kocaeli'den katılıyor. Mutfağın yanı sıra birçok dans çeşidine ilgi duyan Tahsin Küçük, gastronomi mezunu. 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...