Tgrt Haber

Eda Ece'den sitem dolu sözler: Rahatsız oluyorum

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: TGRT Haber
14 Haziran 2024 16:35 - Güncelleme : 14 Haziran 2024 16:35
Eda Ece'den sitem dolu sözler: Rahatsız oluyorum

İki ay önce kızı Mina İpek'i kucağına alan Eda Ece, geçtiğimiz gün yakın arkadaşı Aslı Enver ile Bodrum'daki evinde tatil yaptı. Evinin bahçesinde kızının fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olan oyuncu muhabirlere sitemde bulundu.

Eda Ece, geçtiğimiz yakın arkadaşı Aslı Enver ile Bodrum'daki evinde görüntülendi. Kızıyla ilk kez görüntülenen oyuncu, evinin bahçesinde kızının fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olduğunu dile getirdi. 

EDA ECE'DEN SİTEM DOLU SÖZLER 

Habertürk tarafından görüntülenen Eda Ece, eşi Buğrahan Tuncer ile birlikte Yalıkavak'ta görüntülendi. Muhabirler ile sohbet eden ünlü oyuncu Ece; "Her şey yolunda, evimizde tatil yapıyoruz. Bugün de alışveriş için geldik. Kızım yavaş yavaş büyüyor" dedi. Geçtiğimiz gün evinin bahçesinde kızı Mina İpek'in fotoğraflarının çekilmesine de değinen oyuncu, konuyla ilgili "Evim dışında her yerde çocuğumu çekebilirsiniz ama evimde çekilmesinden rahatsız oluyorum" dedi. 

Eda Ece'den sitem dolu sözler: Rahatsız oluyorum - 1. Resim

Eda Ece'den sitem dolu sözler: Rahatsız oluyorum - 2. Resim

Eda Ece'den sitem dolu sözler: Rahatsız oluyorum - 3. Resim

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...