Tgrt Haber

Emrah'ın oğlu Tayfun'dan şok sözler: Babam beni akıl hastanesine götürdü

25 May 2017 16:10
Emrah'ın oğlu Tayfun'dan şok sözler: Babam beni akıl hastanesine götürdü
emrah,tayfun,

Duymayan Kalmasın programına konuk olan Emrah'ın oğlu Tayfun "Babam beni mirasından men etmek için akıl hastanesine götürüp rapor aldı" dedi

Ünlü şarkıcı Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan, sosyal medya üzerinden babasına sitem dolu sözler söylemiş bir anda gündemin konusu haline gelmişti.

Tayfun bugün 'Duymayan Kalmasın' programına katıldı ve çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Seda Sayan'ın sunduğu 'Evleneceksen Gel' programında damat adayı olan Tayfun Erdoğan sanatçının da teşvikiyle, şu sıralar rol aldığı 'Aşk ve Mavi' adlı dizisinin çekimleri için Kapadokya'da bulunana babası Emrah'ın yanına gitti. Ancak Tayfun Erdoğan, babasıyla görüşmedi.

Tayfun'un iddiasına göre Emrah oğluyla görüşmek istemedi ve menajeriyle oğluna haber gönderip gitmesini istedi.

Babasını göremeden geri dönen Tayfun Erdoğan, olaydan birkaç gün sonra babasının kardeşiyle çekilmiş fotoğrafını görünce duruma içerlenerek sitem dolu sözler söylemişti. Bu paylaşımın ardından bir anda gündem olan Tayfun Erdoğan, Duymayan Kalmasın programında Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu'nun sorularını yanıtladı.

5 yıldır babasıyla görüşmediğini söyleyen Tayfun, babasıyla arasının iyi olduğu dönemde televizyona çıkmadığını çünkü buna babasının izin vermediğini söyledi.

Seren Serengil, Tayfun'un babasını ziyaretinde ondan bir ev istediğini ve Tayfun Erdoğan'ın "Baba seninle aramda çok fazla yaş farkı yok ve bir şeylere sahip olabilmek adına senin ölmeni bekleyemem bu yüzden de üzerime evlerinden birini geçir." dediğini hatırlattı.

Bunun üzerine Tayfun Erdoğan şu sözlerle cevap verdi:

"MİRASTAN REDDETİ"

"Babam onunla yaşamamı istedi ama ben annemi bırakamayacağımı söyledim. O dönemlerde kiracı olduğumuz evle ilgili bir sorumuz vardı. Ben de babama o evi kendi üstüne al ama evde annemle biz oturalım dedim. Babam başka bir ev almamızı önerdi ancak ben Bursa'daki o ev büyüdüğüm ev olduğu için onun alınmasını istedim. Bunun üzerine babam beni İstanbul'a çağırdı ve ev sorununu halledeceğini söyledi. Ben de Bursa'dan İstanbul'a babamın yanına gittim.

''BABAM NAFAKAMI 200 LİRA EKSİK YOLLAYIP ÜSTÜNÜ BENİM TAMAMLAMAMI İSTEDİ''

Babam beni noterden önce akıl hastanesine götürdü. Annemle telefonda konuşup durumu anlattığımda beni 'seni mirastan men edecek, dön gel!' diye uyardı. Ama ben babam yapmaz öyle bir şey dedim. Evi kendi üzerine değil de benim üzerime aldı ve dedi ki; 'mirastan men olacaksın', ben de tamam dedim.

Sürekli mirastan bahsedince insanlar beni paragöz zannediyorlar ancak, babamla aramız iyi olduğunda görüştüğümüzde ben çalışıyordum. Bursa'da bir mekanda şeflik yapıyordum. Babam o zaman bana nafaka gönderirdi ama 200 lira eksik yollardı üstünü sen tamamla derdi''

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...