Tgrt Haber

İşte Benim Stilim programıyla tanınmıştı! Yağmur Taktaş, eski sevgilisi tarafından katledildi

Editör: Rümeysa Kaya / Kaynak: tgrthaber.com.tr
21 Nisan 2024 16:16 - Güncelleme : 21 Nisan 2024 16:20
İşte Benim Stilim programıyla tanınmıştı! Yağmur Taktaş, eski sevgilisi tarafından katledildi

Bir zamanların sevilen programı İşte Benim Stilim yarışmacısı Yağmur Taktaş'ın eski sevgilisi tarafından öldürüldüğü iddia edildi. Cinayetin ardından Taktaş'ın sosyal medyadaki fotoğrafı Chucky karakteriyle değiştirildi.

Geçtiğimiz yıllarda TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan Yağmur Taktaş'ın yurtdışında eski sevgilisi tarafından öldürüldüğü iddia edildi.

"BENİM ÖLÜM TÜRKİYE'YE GELİR"

Blog Yağmur hesabına yer alan mesaja göre, Yağmur Taktaş arefe günü Amerika'da eski sevgilisi tarafından cinayete kurban gitti. Genç kadının cenazesi ailesiyle yaşadığı Adana'ya getirilerek defnedildi.

İşte Benim Stilim programıyla tanınmıştı! Yağmur Taktaş, eski sevgilisi tarafından katledildi - 1. Resim

Eski sevgilisiyle sorunlar yaşayan Taktaş'ın annesine daha önce "Benim ölüm Türkiye'ye gelir" dediği de ileri sürüldü. Bunların yanı sıra Taktaş'ın canına kıyan eski sevgilinin genç kadının Instagram hesabındaki profil fotoğrafına Chucky karakterini koyması şaşkına çevirdi.

İşte Benim Stilim programıyla tanınmıştı! Yağmur Taktaş, eski sevgilisi tarafından katledildi - 2. Resim

YAĞMUR TAKTAŞ KİMDİR?

1996 yılında Adana'da dünyaya gelen Yağmur Taktaş, Adana Anadolu Lisesi'nde okudu. Spor ve modaya ilgisi olan Taktaş, 2016 yılında İşte Benim Stilim yarışmasına katılmıştı. İşte Benim Stilim'den sonra da popülerliğini sürdüren Taktaş, modellik ve reklamcılık gibi alanlarda çalışmalar yapmıştı.

İşte Benim Stilim programıyla tanınmıştı! Yağmur Taktaş, eski sevgilisi tarafından katledildi - 3. Resim

İşte Benim Stilim programıyla tanınmıştı! Yağmur Taktaş, eski sevgilisi tarafından katledildi - 4. Resim

Kaynak: tgrthaber.com.tr
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...