Tgrt Haber

İşte Hülya Koçyiğit'in son sağlık durumu

26 May 2017 09:30
İşte Hülya Koçyiğit'in son sağlık durumu
hülya koçyiğit,son sağlık durumu,ameliyat,akçiğer kanseri,

Usta oyuncu Hülya Koçyiğit hafta başında Amerika'da ameliyata alındı. Akciğer kanseri tedavisi gören Koçyiğit 2 gece yoğun bakımda kaldıktan sonra odaya alındı.

Amerika’da ameliyat olan Hülya Koçyiğit dün sabah yoğun bakımdan çıkarılarak normal odaya alındı Akciğer kanseri tedavisi gören Türk sinemasının usta oyuncusu Hülya Koçyiğit, geçtiğimiz günlerde New York'ta ameliyat oldu. Koçyiğit, üç saat süren operasyon sonrası iki gece kaldığı yoğun bakım ünitesinden dün sabah saatlerinde normal odaya alındı. Usta oyuncunun ameliyat sonrası sağlık durumunun iyiye gittiği ve moralinin de yüksek olduğu öğrenildi. 15 gün süreyle uçağa binemeyecek olan oyuncunun ne zaman taburcu olacağı ise yapılacak son kontrolün ardından belli olacak. Hülya Koçyiğit'in en büyük moral kaynağı ise ailesi. Eşi Selim Soydan, kızı Gülşah Alkoçlar ve damadı Ender Alkoçlar, ünlü oyuncunun yanından bir an olsun ayrılmıyor. Kızı, damadı ve eşi, ünlü oyuncuya moral veriyor.

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...