Tgrt Haber

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu'ndan çarpıcı itiraf! 'Zeki Alasya haber gönderdi...'

Editör: Şule Altınel / Kaynak: TGRT Haber
16 Ekim 2023 17:09 - Güncelleme : 16 Ekim 2023 17:20
Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu'ndan çarpıcı itiraf! 'Zeki Alasya haber gönderdi...'
,Metin Akpınar,Zeki Alasya

Yeşilçam'ın duayen isimlerinden Metin Akpınar'ın ortaya çıkan ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, katıldığı canlı yayında çok sert açıklamalarda bulundu. Olayı Zeki Alasya'nın da bildiğini itiraf eden Nebioğlu, hatta kendisine 'Hakkını ara' diye haber gönderdiğini de vurguladı.

Son günlerin en çok konuşulan ve merak edilen isimlerinden olan usta oyunca Metin Akpınar, bugün de gündem oldu. 35 yaşında ikiz kızları olduğu ortaya çıkan Akpınar'ın kızlarından Duygu Nebioğlu, bugün katıldığı canlı yayın programında çarpıcı itiraflarda bulundu. Nebioğlu, son görüşmesinde babasının kendisine 'hoşçakal' demeden gittiği için kızdığını ve davayı açmaya o zaman karar verdiğini söyledi.

"ANNEM KONUŞMAYA KORKUYOR"

Annesinin korkutulduğu için konuşamadığını söyleyen Nebioğlu, konu hakkında şunları söyledi:

"Biyolojik annem çok zorluklar çekmiş bir insan. Konuştuğumuzda bana 'Size hamileyken yiyecek bir şey bulamıyordum. Komşularım getirirdi' dedi. 4 aylıkken hamile olduğunu öğrenmiş... Metin Akpınar, Suphiye Ormancı'nın hamile olduğunu kesinlikle biliyordu. O döneme tanıklık eden gazeteci var. Bize şahitlik de yapacak. Annem, Metin Akpınar ile konuşmaya gittiğinde öyle bir korkutulmuş ki bugün bile konuşmaya korkuyor" dedi. Canlı yayında gözyaşları içinde annesine seslenen Nebioğlu, "Her şeyi boş ver, unut. Ne yaşadıysan ben her zaman senin arkandayım. Seni hiçbir zaman suçlamadım. Her zaman da seni korumaya devam edeceğim. Bir şekilde bunları artık kabullen ve çık. Çık ve gerçekleri anlat. Benim kimseye bir kinim, öfkem yok.

Nebioğlu Ailesi 1994 yılında Çocuk Esirgeme Kurumu'ndan bizi kurtarıyor. Bu insanlar bize evlatlık olduğumuzu unutturdular. Müthiş baktılar. 10 yaşımızdayken de doktor kontrolünde evlatlık olduğumuzu, ailemizin trafik kazasında vefat ettiğini söylediler. Anlatılanlardan sonra çocukluğumu hatırlamaya başladım. Çok karanlık, güneşsiz odalarda kaldık. Küçük bir pencereden, insanların ayaklarını görüyordum. Anne ve babamın trafik kazansında öldüğüne inanmadım. Çok çok isterdim Nebioğlu'nun gerçek ailem olmasını.

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu'ndan çarpıcı itiraf! 'Zeki Alasya haber gönderdi...'

"METİN AKPINAR'IN KIZI OLDUĞUMU DAYIMDAN ÖĞRENDİM"

Gerçek ailemi 18 yaşıma geldiğimde öğrendim. Gidip Çocuk Esirgeme Kurumu'ndan soy kütüğümü aldım. Öyle bir hakkım var. Dayımı buldum, görüşmeye başladım. Öz dayımla, Cumhur Ormancı! Metin Akpınar'ın gerçek babam olduğunu şöyle öğrendim; Dayım, bana 'senin baban bir komedyen' dedi. Ben de 'Metin Akpınar mı?' dedim. 'Sen bunu nasıl biliyorsun' diye sordu. Ben de; Kardeşimle aramızda boy farkı var birbirimize 'Metin ile Zeki' diye takılırız o yüzden aklıma direk Metin Akpınar geldi cevabını verdim. Sonra Metin Akpınar'a ulaşmaya çalıştım.

"KORUMASI BENİ YAKLAŞTIRMADI"

Beş yıl boyunca kendisine ulaşamadım. Koruması beni Metin Akpınar'a yaklaştırmadı. TRT'de bir programı vardı. Bir arkadaşım vesilesiyle programı izlemeye gittim. 'Babamla tanışırım' diye düşünüyordum. Kendisi beni gördü 'hanımefendi yüzünüz neden asık' diye sordu. Ben de kendisine 'neden suratım asıktı acaba' dedim.İlk kez yüz yüze geldik. Kendisi benim kızı olduğumu biliyordu ama yansıtmamaya çalıştı. Benimle bir fotoğraf çektirdi ve gitti.

"14 YIL BOYUNCA TAKTİK YAPTI BEN SONRA DAVA AÇTIM"

Bu olaydan sonra inat ettim. Bu sefer vaatler dönemi başladı. Bir strateji uyguladı. 14 yıl boyunca sürdü bu taktik. En sonunda ben kendilerini mahkemeye vereceğimi söyledim. Onun üzerine bir görüşme ayarlandı. Antalya'da bir otelde 12 saat boyunca karşılıklı konuştuk. Ben hikayemi anlattım. Bir yandan da bana 'karım bunu öğrenirse size zırnık koklatmaz' diyordu. Ben kendisinden ne maddi, ne de manevi destek görmedim. Verdiği parayla sadece hayvanları besleyebiliyorum. Kendim için hiçbir şey almadım. Bana araba mı aldı, ev mi aldı? Son birkaç yıldır, ödeme yapılıyor. 0 da kendisi için bir akşam yemeği kadar para.

ZEKİ ALASYA DA BİLİYORMUŞ

Zeki Alasya ve dayımın ortak arkadaşı... Zeki Alasya diyor ki dayım aracılığıyla 'Duygu hakkını arasın; çünkü Metin ona hakkını vermez' haberini gönderdi. Bundan sonraki süreçte ben Zeki Alasya'nın dediğini de dikkate almadım hep babam babam..."

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...