Tgrt Haber

Pucca, Tuba Ünsal'ın 'Kirasını ödemedi' iddiasına ateş püskürdü

Editör: Dilek Ulusan / Kaynak: TGRT Haber
12 Şubat 2024 14:56 - Güncelleme : 12 Şubat 2024 14:57
Pucca, Tuba Ünsal'ın 'Kirasını ödemedi' iddiasına ateş püskürdü
Tuba Ünsal

Tuba Ünsal’ın “Yıllarca benim evimde kiracımdı Pucca/Pınar. Evimi mahvetti demek az kalır sanırım” sözlerine yazar ve fenomen Pucca, “Yeter, iyice vurun abalıya yaptınız. 3 ay oturdum, ev rutubet içinde olduğu için çıktım.” sözleriyle veryansın etti.

Bir dönem Pucca’nın kiracısı olduğunu belirten oyuncu Tuba Ünsal, fenomenin kira ödemediğini ve haber bile vermeden evi boşalttığını iddia etmişti. Pucca ise sosyal medya hesabından tüm iddiaları yalanlayarak, "3 ay oturdum, ev rutubet içinde olduğu için çıktım. Partilerine çağırıp paylaşım yapmamı isterken bir şey yoktu. Bu kadar muzdaripseniz yasal hakkınızı kullanın" dedi.

PUCCA'DAN TUBA ÜNSAL'A CEVAP 

Sosyal medya hesabından Tuba Ünsal'ın paylaşımına cevap veren fenomen Pucca, "Aaa yeter iyice vurun abalıya yaptınız! Yıllarca oturmuşum yalanını geçtim, zaten o evde hamile kaldım, son 3 ayında da taşındım. Hamileliğim yıllarca sürecek değil herhalde. Çıkacağımız tarihi de söyledik kendisi bizden sözleşme bitimine kadarını istedi. Depozitoya sayıldı. Çıkma nedenimiz de ev rutubet içindeydi ve ağrımayan kemiğim kalmamıştı. Köpeklerimizden de herkes şikayetçiydi. Bir de neden sadece ben? Kusura bakmayın da ben tek başıma mı yaşadım? Oh ne güzel ya partilerinize çağırıp, paylaşım isterken bu konu yoktu da şimdi mi geldi aklınıza. Bin tane derdim var başımda, sessiz kalmamın bir nedeni var elbet.. Onu da günü gelince öğreneceksiniz ama zorluyorsunuz artık. Ben bugünleri de atlatırım ama emin olun. Bir de madem bu kadar muzdariptiniz o halde yasal hakkınızı kullansaydınız, varsa öyle bir hak iddianız yine kullanabilirsiniz. Çünkü ben yasal haklarımı, hepinize karşı sonuna kadar kullanacağım emin olun!" ifadelerini kullandı. 

Pucca, Tuba Ünsal'ın 'Kirasını ödemedi' iddiasına ateş püskürdü - 1. Resim

TUBA  ÜNSAL ATEŞ PÜSKÜRDÜ 

Bir dönem Pucca'nın kiracısı olduğunu belirten Tuba Ünsal, “Burada sessiz kalsam haksızlık olacak. Pucca’nın ev sahibiyle davalık olduğu haberlerini gördüm, aylardır kira ödemiyormuş, sonra dava eden ev sahibine hakaretler etmiş. Yıllarca benim evimde kiracımdı Pucca/Pınar. Evimi mahvetti demek az kalır sanırım yaşadığı tüm travmaların cezasını eve kesti o kadar kötüydü durum. Aylarca kira ödemedi, haber bile vermeden evi boşalttı. O zaman bu konunun konuşulmasını istemediğim için sustum sanki tacize  uğrayan kadının kendini suçlu hissetmesi gibi... Bugün haberleri görünce yazmak istedim…” paylaşımında bulundu. 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...