Tgrt Haber

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay'ın iş yeri kurşunlandı! Üst üste ikinci saldırı 

04 Aralık 2023 18:00 - Güncelleme : 04 Aralık 2023 20:21
,saldırı,,sosyal medya,,,fenomen,güzellik merkezi

Sosyal medyada içerik üreten fenomen Ece Ronay'a ait güzellik merkezi kurşun yağmuruna tutuldu. Kadıköy Bağdat Caddesi'nde bulunan güzellik merkezi kurşunlanırken dün de Gebze'deki şubesine saldırı gerçekleşmişti. 

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay'ın Kadıköy Bağdat Caddesi'nde bulunan güzellik merkezi sabah saatlerinde kurşunlandı. 

Sabah saatlerinde meydana gelen olayda, Ronay'ın güzellik merkezine kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından 3 el ateş açıldı. 

İşletmeye gelen çalışanlar camdaki kurşun izlerini fark etti. Çalışanların ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

Polis ekipleri kurşunlanan güzellik merkezinde olay yeri çalışması yaptı. Ronay’ın, olayla ilgili ifade vermek üzere polis merkezine gittiği öğrenildi.

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay'ın iş yeri kurşunlandı! Üst üste ikinci saldırı 

DÜN DE HEDEFTEYDİ 

Fenomen Ronay'ın dün Gebze'de bulunan şubesine de saldırı düzenlenmişti. Ronay, saldırının ardından yaptığı şu açıklamayı yaptı: 

İş yerimize henüz kimliği tespit edilemeyen kişilerce saldırı düzenlendiği haberi doğrudur. Bir süredir gündemi meşgul eden ve tarafı olmadığım kaoslara bazı sosyal medya hesapları tarafından oluşturulan algılarla çekilmeye çalışılıyorum.

"MEHMET BİLİR'E YAPILAN SALDIRILARDAN HABERİM YOK"

Mehmet Bilir’in benimle uğraşmak için sürekli ve sürekli katıldığı yayınların ucu sonunda tahmin ettiğim gibi bana dokundu. Benim 2 tane şubem var, gündemdeki hiç kimse ile denk değilim, bu olayları gerçekleştirenleri tanımıyorum. Mehmet’e yapılan saldırılardan haberim ve alakam olmadığını defalarca söyledim. Gecen günlerde eski eşimin yayınlara bağlanıp beni tahrik etmesi sonucunda tamamen kendimi savunma amaçlı yaptığım bir paylaşımda eski eşimin şu an hepimizin üzerinde olan denetimlerden mallarını kaçırdığını, araçlarının A. Motors isimli galeride bulunduğunu söyledim. Ama bu, asla hedef göstermek amaçlı değil. Eski eşimin hakkımdaki asılsız iddialarına karşı bir savunma yapmak amaçlı söyledim.

"DÜŞMANIM BİLE OLSA İSTEMEM"

Benim paylaşımım hedef göstermiş gibi yapılan haberleri ise üzüntü ile okuyorum. Hiç kimsenin böyle bir durumla karşı karşıya kalmasını istemem, düşmanımın bile olsa, ekmek teknesine bu denli çirkin bir saldırı ile leke getirilsin istemem. Çünkü benim de iş yerlerim var. Kişiler kendi sosyal medya hesaplarından eski eşime ve arkadaşlarına şahsi problemlerinden ötürü meydan okuyor, ancak çıkan haberlerde Ece Ronay’ın eski diyerek orada bile bana karşı bir algı çalışması başlatılmış durumda.

"GÜNLER ÖNCE YAPTIĞIM PAYLAŞIM ESKİ EŞİMİ BELAYA SOKTU"

Yine, günler önce yaptığım paylaşımda, eski eşimin başını belaya soktuğunu hissediyorum. Can güvenliğim olmadığı için Diyarbakır’a yerleşmek istiyorum dediğim için bile ‘Ele kaçıyor’ diye haber kanallarında konuşuldu. Diğer fenomenlerin kimlere bulaştığı, ne işler yaptığı beni hiç ilgilendirmiyor. Çünkü maddi durumumdan da şube sayımdan da göründüğü üzere hiçbir şekilde ben bu işlere bulaşmadım. Kimseyi zan altında bırakmak istemesem de bu eylemin kimlere hizmet ettiği aşikar. Bu olaya azmettirenler de dahil olmak üzere tüm faillerinin yakalanması için elimden gelen tüm gayreti göstereceğime kimsenin şüphesi olmasın.

Kaynak: İHA
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...