Tgrt Haber

30 yıldır cebinde saklıyordu! Çay davetinde İBB Başkan Adayı Murat Kurum'a sürpriz

Editör: Yusuf Özgür Bülbül / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
18 Şubat 2024 21:35 - Güncelleme : 18 Şubat 2024 21:40
Murat Kurum,çay,

Sosyal medyada viral hale gelen bir videoda, Seyfullah Çaputoğlu isimli bir vatandaş, AK Parti İBB Adayı Murat Kurum'u evine çay içmeye davet etmişti. Kurum, bu samimi davete kayıtsız kalmadı ve Çaputoğlu'nun Üsküdar'daki evini ziyaret etti.

AK Parti İBB Adayı Murat Kurum, vatandaşın çay davetini geri çevirmedi. Ziyarette duygusal anlar yaşandı. Çaputoğlu, uzun süredir hayranı olduğu Kurum'u ekranlarda izlediğini ve çok sevdiğini söyledi. Hatta 30 yıldır cebinde sakladığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kartvizitini de Kurum'a gösterdi.

30 yıldır cebinde saklıyordu! Çay davetinde İBB Başkan Adayı Murat Kurum sürpriz - 1. Resim

NİKAHA DAVET ETTİ

Kurum, Çaputoğlu'nun misafirperverliği için teşekkür ederek, "Sizlerin sevgisi ve desteğiyle İstanbul'u daha da güzelleştireceğiz." dedi. Çaputoğlu’nun nişanlı torunu Kurum’u Ağustos ayındaki nikahına davet etti, Kurum ise 1 Nisanda yapılacak seçimleri de işaret ederek belediye başkanı olarak nikahı kıyma sözü verdi.

30 yıldır cebinde saklıyordu! Çay davetinde İBB Başkan Adayı Murat Kurum sürpriz - 2. Resim

Hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Çaputoğlu ailesinin yanından ayrılan Kurum, daha sonra Resul Çiçek ve ailesini de ziyaret etti.

30 yıldır cebinde saklıyordu! Çay davetinde İBB Başkan Adayı Murat Kurum sürpriz - 3. Resim

“BÜYÜK YATIRIMLAR YAPILDI”

Memleketinin Yusufeli olduğunu söyleyen Resul Çiçek, kentsel dönüşüm kapsamında evini teslim aldığını belirterek, Kurum’a teşekkürlerini sundu. Çiçek ailesi, "Oraya yapılan yatırımı görmeyen anlayamaz. Gerçekten büyük yatırımlar yapıldı orada. Hemen ‘Yarısı Bizden’ projesine başvurduk” sözleriyle, yeni evlerine kavuştukları için mutluluklarını dile getirdi. Kurum, "Şimdi inşallah projelerimizi Büyükşehir’de devam ettireceğiz. İstanbul’umuzu güvenli hale getireceğiz" diyerek İstanbul’a hizmet edeceklerini vurguladı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...