Tgrt Haber

İYİ Parti'de kurultayın yeri belli oldu 

Editör: Mutluhan Yıldız / Kaynak: TGRT Haber
24 Nisan 2024 20:21 - Güncelleme : 24 Nisan 2024 20:23
İYİ Parti'de kurultayın yeri belli oldu 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hakan Şeref Olgun, İYİ Parti'nin 5. Olağanüstü Kurultayı'nı, 27 Nisan Cumartesi günü ATO Congresium'da yapılacağını açıkladı. 

Yerel seçimlerde istediği sonucu alamayan İYİ Parti, kurultaya gitme kararı alırken 27 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek olan kurultayın ATO Congresium'da gerçekleştirileceğini açıkladı. 

Kurultay hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hakan Şeref Olgun, şunları söyledi: 

"KATLIMCI DAVET EDİLMEYECEK"

"Organizasyon komitesi ve Genel Başkan adayları, Koray Aydın'ı temsilen Yetkin Öztürk, D.Musavat Dervişoğlu'nu temsilen Buğra Kavuncu, M. Tolga Akalın'ı temsilen Rıdvan Uz beylerin katılımlarıyla yapılan toplantıda, Aday temsilcilerince hiçbir şerh ve itiraz beyanında bulunulmaksızın varılan komite kararı üzerindeki ortak görüş doğrultusunda, Salonun fiziki şartları ve kapasitesi de dikkate alınarak; Kurultay delegeleri, İl, İlçe ve Belediye Başkanlarımız ile önceki dönem milletvekillerimiz dışında katılımcı davet edilmemesi kararlaştırılmıştır.

İYİ Parti'de kurultayın yeri belli oldu  - 1. Resim

Partimize ve milletimize hayırlı olmasını dilerken İYİ Parti ailesi olarak Kurultayımıza gölge düşürecek herhangi bir çarpıtma ve provokasyona izin verilmemesini rica ederim" 

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...