Tgrt Haber

Aziz Yıldırım açtı ağzını yumdu gözünü: Terbiyesizlik...

Editör: Baran Aksoy / Kaynak: TGRT Haber
29 Şubat 2024 14:12 - Güncelleme : 29 Şubat 2024 14:23
Aziz Yıldırım açtı ağzını yumdu gözünü: Terbiyesizlik...
Aziz Yıldırım,Fenerbahçe

Fenerbahçe'nin eski Başkanı Aziz Yıldırım, hakkında çıkan haberleri yalanladı. Yalan haberleri servis edenlere de sert tepki gösteren Yıldırım, "Terbiyesizlik yapılmaktadır" dedi.

Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım, hakkında çıkan haberleri yalanlayan bir açıklama yaptı. Yapılan haberlere çok sert tepki gösteren Yıldırım, "Bugün sosyal medyada yer alan, kaynağı belirsiz, benim ağzımdan çıkmış gibi servis edilmiş, aptalca cümleler içeren ifadeler yalandır" dedi.

"APTALCA CÜMLELER İÇEREN İFADELER YALANDIR"

Aziz Yıldırım açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Bugün sosyal medyada yer alan, kaynağı belirsiz, benim ağzımdan çıkmış gibi servis edilmiş, aptalca cümleler içeren ifadeler yalandır. Benim yaptığım son basın açıklamamdan bu yana herhangi yeni bir açıklamam yoktur.

"TERBİYESİZLİK YAPILMAKTADIR"

Bu tip dezenformasyona neden olan ifadelerle terbiyesizlik yapılmaktadır. Benim son açıklamam ve açıklamayı paylaştığım mecralar bellidir. Kendileri söylemek istediklerini benim üzerimden servis edenlerin bu tip manipülasyonlarına itibar edilmemesini rica ederim"

Aziz Yıldırım açtı ağızın yumdu gözünü: Terbiyesizlik... - 1. Resim

NE OLMUŞTU?

Sosyal medyada yer alan haberlerde Aziz Yıldırım'ın şu ifadeleri kullandığı iddia edilmişti;

"Ben öyle hadi gelin ekran karşısında tartışalım da demem. Bir gün gelir ansızın bir bakmışlar karşımda oluverirler. Nereden nasıl ayağıma geldiklerini anlayamazlar bile. Herkes haddini bilsin, kirli ellerini Fenerbahçe'den çeksinler."

"Dursun Özbek bugün var yarın yok. Hepsi kukla, birileri getiriyor birileri indiriyor. Buna TFF ve MHK dahil. Şahsıma laf atacak adama da el etek öptürürüm. Bunu çok iyi biliyorlar. Talimat aldıkları yerlerin kökleri kuruduğunda, kaçacak delik dahi bulamayacaklar"

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...