Tgrt Haber

Böyle maç görülmedi: Yumruklar havada uçuştu, 16 kırmızı kart çıktı!

Editör: Yusuf Özgür Bülbül / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
21 May 2024 23:50 - Güncelleme : 21 May 2024 23:53

Tekirdağ’da bir BAL maçında oyuncular futbolu bırakıp yumruklaştılar, olaylı maçta 16 kırmızı kart çıktı. Olayların tribünlere sıçradığı maç tamamlanamadı.

Tekirdağ'da Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) kalmak için oynanan play-out maçında 2 takımın futbolcuları, yumruk yumruğa kavga ettiler. Karşılaşmada futbolculara toplam 16 kırmızı kart çıktı.

Tekirdağ'da Bölgesel Amatör Lig'de kalmak için oynanan play-out maçında Tekirdağ 100. Yıl ve Sarayspor 1953, Tekirdağ Namık Kemal Stadı'nda karşılaştı. Müsbakanın son dakikalarında Sarayspor 1953, rakibine karşı öndeyken iki takımın futbolcuları yumruk yumruğa kavga ettiler. Yedek futbolcuların da karıştığı kavganın alevlenmesi üzerine polis ekipleri sahaya inerek futbolcuları ayırmaya çalıştı.

Böyle maç görülmedi: Yumruklar havada uçuştu, 16 kırmızı kart çıktı! - 1. Resim

TRİBÜNLERE DE SIÇRADI

Dakikalarca süren ve tribünlere de sıçrayan kavgaya müdahale etmeye çalışan polis ekipleri de arbedenin içerisinde zaman zaman yere düştü. Tekme, tokat ve yumrukların eksik olmadığı maçta futbolculara tam 16 kırmızı kart çıktı.

Polis iki tarafı güçlükle ayırırken, maç çıkan olaylar sebebiyle tamamlanamadı. Kavga sonucunda bazı futbolcular hafif şekilde yaralandı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...