Çaykur Rizespor’da 3 futbolcunun Covid-19 testi pozitif çıktı
07 Kasım 2020 22:30
![Çaykur Rizespor’da 3 futbolcunun Covid-19 testi pozitif çıktı Çaykur Rizespor’da 3 futbolcunun Covid-19 testi pozitif çıktı](https://i.tgrthaber.com/images/haberler/2020_11/buyuk/caykur-rizespor-da-3-futbolcunun-covid-19-testi-pozitif-cikti-1604777875.jpg)
Süper Lig'in 8. haftasını bay geçen Çaykur Rizespor, 3 futbolcusunun Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.
Süper Lig'in 8. haftasını bay geçen Çaykur Rizespor, 3 futbolcusunun Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu. Yeşil-mavili kulüpten yapılan yazılı açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Çaykur Rizespor Kulübü olarak sporcularımıza ve teknik ekibimize bugün yapılan Covid-19 PCR testleri neticesine göre, toplam 3 futbolcumuzda pozitif sonuç rapor edilmiştir. Üç sporcumuz da izole edilmiş olup, mevcut algoritmalar rehberliğinde gerekli takip ve tedavi süreçleri başlatılmıştır."