Samsunspor'da bir oyuncu daha koronaya yakalandı
22 Ekim 2020 20:04
![Samsunspor'da bir oyuncu daha koronaya yakalandı Samsunspor'da bir oyuncu daha koronaya yakalandı](https://i.tgrthaber.com/images/haberler/2020_10/buyuk/samsunspor-da-bir-oyuncu-daha-koronaya-yakalandi-1603386242.jpg)
TFF 1.Lig ekibi Samsunspor tarafından bir oyuncunun daha korona virüsü testinin pozitif çıktığı açıklandı.
Kulüpten konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Bugün yapılan haftalık rutin testlerde bir oyuncumuzun Kovid-19 testi pozitif çıkmıştır. Ayrıca 17 Ekim Cumartesi günü yapılan Kovid-19 test sonucu pozitif çıkan oyuncumuzun bugün yapılan testi de yine pozitif çıkmıştır. Oyuncularımızın izolasyon ve tedavi süreci devam etmektedir" ifadeleri kullanıldı.