Tgrt Haber

Samsunspor’dan Douglas Costa açıklaması

Editör: Enes Köseoğlu / Kaynak: TGRT Haber
02 Şubat 2024 18:47 - Güncelleme : 02 Şubat 2024 18:48
Samsunspor’dan Douglas Costa açıklaması
Samsunspor,Transfer

Süper Lig ekibi Samsunspor'un Başkanı Yüksel Yıldırım, Douglas Costa transferiyle ilgili detayları paylaştı.

Trendyol Süper Lig'de bugün Galatasaray'ı ağırlayacak Samsunspor'da başkan Yüksel Yıldırım, A Spor'a açıklamalarda bulundu.

Douglas Costa transferinde oyuncuyla anlaşma sağladıklarını belirten Yıldırım, sonrasında transferin gerçekleşmediğini söyledi.

Samsunspor’dan Douglas Costa açıklaması - 1. Resim

Yıldırım açıklamasında, "Douglas Costa'yla her konuda anlaştık. Uçak bileti de hazırdı. Oyuncu ben hazırım, gelirim oynarım dedi. Biz, 'Sen bizi bu kadar hor görme' dedik. Miami'deydi oyuncu. Fenerbahçe maçını seyret yarın gör, nasıl bir takıma geliyorsun dedim. Maçı seyrettikten sonra dürüst bir şekilde menajeriyle iletişime geçerek vazgeçtiklerini söyledi.

'Samsunspor inanılmaz bir takım, 90 dakika koştu, bastı, ben hazır değilim. En az 4 hafta lazım benim bu takıma adapte olmam için. Sonrasında da Mart'ın 10'uyla 17'si arasında Miami'de eşim doğum yapacak oraya gitmem lazım. En az 1 hafta 10 gün de o. Samsunspor'a benim desteğim çok az olabilir. Dürüst olmak istiyorum ya MLS'de kalıcam ya da Brezilya'ya gideceğim' diyerek bize teşekkür etti. Biz de ona davranışından dolayı teşekkür ettik. Douglas Costa olayı öyle kapandı.Yoksa Samsunspor'a gelecekti." ifadelerini kullandı.

Samsunspor’dan Douglas Costa açıklaması - 2. Resim

FLUMINENSE'YE İMZA ATTI

Douglas Costa, geçtiğimiz hafta Brezilya ekibi Fluminense'yle sözleşme imzaladı.

1 yıllık sözleşme imzalayan oyuncu, "Bu eşsiz bir duygu. Kariyerimde aradığım şeydi. Brezilya'ya dönmek istedim. Fluminense çok rekabetçi ve son yıllarda iyi işler başardı. Kariyerimde her zaman hedeflediğim ve elde ettiğim şey bu." açıklamasında bulundu.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...