Tgrt Haber

Togg T10X test günleri başladı: İşte deneyimlenebilecek illerin listesi

Editör: Okan Güleş / Kaynak: TGRT Haber
09 Şubat 2024 13:37 - Güncelleme : 09 Şubat 2024 13:38
Togg T10X test günleri başladı: İşte deneyimlenebilecek illerin listesi
togg,t10x

Yerli otomobil Togg'u deneyimlemek isteyenler için yeni fırsat... 2024 yılında daha fazla kullanıcıyI T10X ile buluşturmayı amaçlayan Togg, bu kapsamsda test günlerini başlatıyor.

Togg, 2023 yılı boyunca T10X akıllı cihazlarını Türkiye'nin 81 ilindeki 19 bin 583 kullanıcıya ulaştırdı. Test sürüşü günleri ise Sakarya, Bursa, Diyarbakır, Ankara ve İstanbul'da başladı

Türkiye'nin küresel teknoloji markasının mobilite alanında sunduğu hizmet, 2024 yılında T10X ile daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. T10X siparişleri 20 Ocak itibarıyla alınmaya başlandı ve Sakarya, Bursa, Diyarbakır, Ankara ve İstanbul'da test sürüşü günleri düzenlendi. Kullanıcılar buraya tıklarayak randevu alıp, Togg T10X'i yakından görebilme şansına sahip olabilir. T10X, sipariş sırası, konfigürasyon özellikleri ve üretim planlamasına bağlı olarak, çekiliş yapılmaksızın bu yıl kullanıcılara teslim edilecek.
 
T10X test sürüşü takvimi ise şöyle:

  • Sakarya: 8-11 Şubat Serdivan AVM
  • Bursa: 8-11 Şubat Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi
  • Diyarbakır: 9-12 Şubat Ceylan Karavil Park
  • Ankara: 8-11 Şubat Bilkent Center
  • İstanbul: 8-9 Şubat Zorlu Center, 10-11 Şubat Yedimavi, 8-11 Şubat İSTMarina AVM

 
2024 üretim yılı T10X’lerdeki donanım versiyonları ve içerikleri şöyle: 

Standart 18 inç jantlara sahip olan V1 donanım tipi, kablosuz şarj, anahtarsız giriş, akıllı telefonla akıllı erişim alt yapısı, karartmalı arka camlar ve otomatik kararan iç dikiz aynası özelliklerine sahip “teknoloji ve konfor” paketiyle sunuluyor. Kullanıcılar isterlerse arkadan itişli V1 donanım tipini uzun menzil seçeneğiyle de satın alabilecekler. Standart 19 inç jantlara sahip olan V2 donanım tipinde ise V1’de sunulan özelliklere ek olarak; elektrikli, ısıtmalı ve hafızalı ön koltuklar, elektrikli bagaj kapağı, çevre görüş park kamerası, otomatik park asistanı, suni deri koltuklar ile ön cam ve ısıtmalı arka koltuk özelliklerini içeren “kış paketi” ve acil durumlarda kendiliğinden devreye giren çocuk tespit sistemi standart olarak sunuluyor.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...