Tgrt Haber

Doktoru tehdit eden şüphelinin 'özür' yazısı hastaları şaşırttı

15 Aralık 2021 19:05
Doktoru tehdit eden şüphelinin 'özür' yazısı hastaları şaşırttı
Bursa,,İnegöl,,hasta,,şikayet,

Bursa İnegöl ilçesinde, Aile Sağlık Merkezinde koronavirüs aşısının henüz gelmediğini öğrenen şüpheli doktoru tehdit etti. Sağlık merkezi kapısına, "Bu aile sağlığı merkezinde çalışan sağlık çalışanlarına yaptığım kabalıktan dolayı özür dilerim" yazısını asma şartını kabul eden şüpheli uzlaşmaya yoluna gidince doktor şikayetinden vazgeçti.

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, Aile Sağlığı Merkezinde meydana gelen olayda doktoru tehdit eden şüphelinin cezası şaşırttı

'BEYAZ KOD' BUTONUNA BASTI

Hamidiye Mahallesinde sağlık hizmeti veren 19. Nolu Aile Sağlığı Merkezinde A.S, korona virüs aşısı olmak için sağlık merkezine geldi. Henüz aşıların gelmediğini öğrenen A.S'nin tehdit etmesi üzerine doktor 'beyaz kod' butonuna bastı. O sırada dışarıya çıkarak kayıplara karışan şahsın daha sonra yakalanması üzerine, İnegöl Cumhuriyet Başsavcılığınca taraflar arasında uzlaşma hükümlerinin uygulanmasına karar verildi.

ÖZÜR YAZISI ASMASINI İSTEDİ

Şüpheli ve mağdur doktor, İnegöl adliyesindeki uzlaştırma bürosunda karşı karşıya geldi. Doktor, şüpheliden bir şartla şikayetçi olmayacağını söyledi. Doktorun, sağlık merkezi kapısına, "Bu aile sağlığı merkezinde çalışan sağlık çalışanlarına yaptığım kabalıktan dolayı özür dilerim" yazısını 1 hafta boyunca asmasını istedi.

Doktoru tehdit eden şüphelinin 'özür' yazısı hastaları şaşırttı

HASTALAR ŞAŞKINLIK YAŞADI

Şüpheli, şartı kabul etti. 1 metre uzunluğunda, 1 metre genişliğindeki beyaz kağıda ifadeleri yazan şüpheli, özür yazısını sağlık merkezinin kapısına astı. 1 hafta boyunca kapıda asılı olan yazıyı gören hastalar kısa süreli şaşkınlık yaşadılar. Yargılama sürecinin bir parçası olan uzlaştırma işlemleri sayesinde iki taraf da süreçten mutlu ayrıldı.

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...