Tgrt Haber

Efeler 09 SFK teknik direktörü Veyis Kanber, görevinden ayrıldığını açıkladı

Editör: Selçuk Hoş / Kaynak: TGRT Haber
22 May 2024 19:20 - Güncelleme : 22 May 2024 19:26
Efeler 09 SFK teknik direktörü Veyis Kanber, görevinden ayrıldığını açıkladı

Efeler 09 Spor Kulübü Teknik Direktörü Veyis Kanber, görev süresinin dolmasının ardından yayımladığı veda mesajında, kulüpte geçirdiği süre boyunca elde edilen başarılar için teşekkür etti. Peki, Veyis Kanber neden ayrıldı? İşte detaylar...

Efeler 09 Spor Kulübü'nün teknik direktörü Veyis Kanber, görev süresinin dolmasıyla birlikte takıma veda etti.

Kanber, yaptığı açıklamada, görevini huzur içerisinde tamamladığını ve kulüpte geçirdiği süre boyunca elde edilen başarılar için minnettar olduğunu ifade etti.

Mesajında şunları söyledi: "3 sezondur çeşitli aralıklarla teknik direktörlüğünü üstlendiğim, kuruluşunun ilk yılında BAL Ligi'ndeki şampiyonluk sürecinde bulunduğum ve son iki sezondur da 3. Lig'de Play-Off Yarı Finallerine taşıdığımız Efeler 09 Spor Kulübü'nde görevimi sezon sonu itibariyle huzur içerisinde tamamlamış bulunmaktayım."

Efeler 09 SFK teknik direktörü Veyis Kanber, görevinden ayrıldığını açıkladı - 1. Resim

Kanber, görev süresi boyunca destek veren herkese teşekkürlerini iletti: "Efeler 09 SK takımının başında çıkmış olduğum 82 resmi maçta hepimiz için yürekten mücadele eden, kulübede sırasını bekleyen, oynayan, oynayamayan tüm futbolcu kardeşlerime, bana ve teknik ekibimize göstermiş oldukları saygı, sevgi ve büyük fedakarlıklar için sonsuz teşekkür ederim. Her şey gönlünüzce olsun."

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...