Tgrt Haber

İkramiyeler bugün hesapta! Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Kurban Bayramı öncesi işçiye çifte müjde geldi

Editör: Fatimatüzzehra Maslak / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
14 Haziran 2024 11:36 - Güncelleme : 14 Haziran 2024 11:52
İkramiyeler bugün hesapta! Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Kurban Bayramı öncesi işçiye çifte müjde geldi

İşçilerin bayram öncesi yüzü gülecek. Kayseri'de işçilere bayram öncesi ikramiyeler bugün yatırıldı. Haberi Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığının yetkili olduğu yerlerde çalışan işçilere duyurdu.

Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik Kayseri Büyükşehir, KASKİ Genel Müdürlüğü, Kocasinan, Melikgazi, Talas, Hacılar, İncesu, Pınarbaşı, Bünyan ve Akkışla Belediyelerinde çalışan işçilere ait ikramiyeler bayram öncesinde yatırılacağını belirtti.

İKRAMİYELER BUGÜN HESAPTA!

Çelik "Yaklaşık 8 bin 500 şirket işçisine Kurban Bayramından önce toplu iş sözleşmesinde belirtildiği gibi ödeme yapılacaktır. Her alanda referans olan Kayseri yine çalışanlarına vermiş olduğu değerden dolayı örnek olmuştur. Bayram öncesi üyelerimiz bu ikramiyelerin yatmasıyla sevinçleri ikiye katlanarak çifte bayram yapacaklardır. Bu ikramiyelerin yatmasıyla birlikte üyelerimizin yüzü güldüğü kadar bayram öncesinde Kayseri esnafının da yüzünü inşallah güldüreceğiz" dedi.

İkramiyeler bugün hesapta! Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Kurban Bayramı öncesi işçiye çifte müjde geldi - 1. Resim

KAYSERİ BELEDİYESİ'NDEN KURBAN BAYRAMI ÖNCESİ İŞÇİYE ÇİFTE MÜJDE GELDİ 

Çelik sözlerine şu ifadelerle devam etti:

"Bizlere bu çifte bayram sevincini yaşatan başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Memduh Büyükkılıç’a, Melikgazi Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Palancıoğlu’na, Kocasinan Belediye Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar’a, Talas Belediye Başkanımız Mustafa Yalçın’a, Hacılar Belediye Başkanımız Av. Bilal Özdoğan’a, üyelerimiz adına başkanlarıma teşekkür ediyorum.

İkramiyeler bugün hesapta! Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden Kurban Bayramı öncesi işçiye çifte müjde geldi - 2. Resim

Ayrıca maaşları ve ikramiyeleri gününden önce yatıran Develi, İncesu, Yahyalı, Yeşilhisar, Bünyan, Tomarza, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Akkışla, Özvatan ve Felahiye Belediyelerimizde çalışan üyelerimiz adına da belediye başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Yatan bu ikramiye sayesinde üyelerimiz aileleriyle birlikte huzur içerisinde çifte bayram yapacaklarından dolayı Hizmet-İş ailesi olarak da sevinçliyiz. Bu vesile ile tüm üyelerimizin, Kayserili hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramlarını tebrik ediyorum.” 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...