Tgrt Haber

Vincenzo Montella: Hırvatistan maçına bakmayacağız

Editör: Emre Topaloğlu / Kaynak: TGRT Haber
20 Kasım 2023 21:20 - Güncelleme : 20 Kasım 2023 21:28
Vincenzo Montella: Hırvatistan maçına bakmayacağız
Galler,A Milli Takım,Vincenzo Montella

A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella, yarın oynanacak Galler mücadelesi öncesi açıklamalarda bulundu. İtalyan hoca, "Lider olarak geldik, lider olarak dönmek istiyoruz. Rakibimizin kendi evinde çok güçlü olduğunu biliyoruz ama buraya hazırlıklı geldik." dedi.

A Milli Takım, yarın akşam EURO 2024 Elemeleri'nde Galler ile deplasmanda karşılaşacak. 

Zorlu mücadele öncesinde A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella açıklamalarda bulundu.

"HIRVATİSTAN MAÇINA BAKMAYACAĞIZ, LİDER OLARAK DÖNMEK İSTİYORUZ"

Vincenzo Montella; "Lider olarak geldik, lider olarak dönmek istiyoruz. Rakibimizin kendi evinde çok güçlü olduğunu biliyoruz ama buraya hazırlıklı geldik. İlk defa lider olarak tamamlamak istiyoruz. Futbolda hiçbir şey kesin değildir ama biz kendi maçımıza odaklanacağız. Hırvatistan maçına bakmayacağız." dedi. 

"HERKES OYNAYABİLECEK DURUMDA"

Montella, milli futbolcuların durumlarıyla ilgili "Biz kadroyu çağırırken 29 futbolcu çağırdık. Buraya çağrılan bütün oyuncular ilk 11'de oynayabilecek durumda. Farklı bir strateji olabilir. Daha önce 2 yıl Türkiye'de çalışmıştım. Bu milli takımın oyuncularına inandığım için görev almak istedim." ifadelerini kullandı.

KENAN YILDIZ SÖZLERİ

Kenan Yıldız hakkında konuşan Montella; "Kenan'ın büyük potansiyeli var. Şimdiden itibaren herkesin beklentisi daha yüksek olacak. İlk günden beri beni heyecanlandıran bir oyuncu. Böyle oynaması da bizim için sevindirici." dedi.

Vincenzo Montella; "Yaş ortalamamız belki çok genç olabilir ama doğru bir karışımla daha iyi olabiliriz. Bizim milli takımda yaşça büyük örnek alınabilecek isimler de var. " sözlerini kullandı.

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...