Tgrt Haber

Taksiciden kadın yolcuya akılalmaz teklif

Editör: Özge Sönmez / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
14 May 2024 10:56 - Güncelleme : 14 May 2024 11:08

İstanbul’da bir taksici, Suadiye’ye gidecek olan müşterisini trafik nedeniyle götürmek istemeyince akılalamaz diyalog yaşandı. Taksici kadına otobüse binmeyi teklif etti.

İstanbul'da Kadıköy’e taksici ve yolcu arasında yaşanan tartışma gündem oldu. Suadiye'ye gitmek isteyen yolcuya bahaneler sıralayan taksici, Kadıköy’de çok fazla trafik olduğunu ve oraya kadar gitmesinin mümkün olmadığını söyledi. 

Şoke olan kadın yolcu, “Size ilk başta rezervasyon yaptığımda nereye gideceğimi söyledim. Bizim gidemediğimiz yere çift katlı nasıl gidecek? Araçlar mı alınmıyor, yoksa trafikten dolayı mı gidemiyoruz? Senin bunu diyememen lazım. Ben ona göre çağırdım” sözleriyle duruma tepki gösterdi.

SÖZLERİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ 

Ardından rahat bir şekilde yoluna devam eden sürücü, “Benim şu an Suadiye’ye gitme imkanım yok. Ne Erenköy, ne Göztepe, ne Suadiye, hiçbirine girme şansım yok. Kadıköy’e geçerim, seni çift katlı otobüse bindiririm, gidersin. Halk otobüsünün istikameti orada. Trafikten dolayı gidemiyoruz. Beni yakına bırak dersen, ben seni bırakırım. Sonra yürürsün” diyerek yolcuya cevap verdi. Pişkin taksici ile yolcunun ilginç diyaloğu cep telefonu kamerasına sabiye saniye yansıdı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...