Tgrt Haber

Kılıçdaroğlu'ndan 'iftira' videosu: Bu kez CHP'lilere seslendi 

Editör: Mutluhan Yıldız / Kaynak: TGRT Haber
20 Kasım 2023 23:16 - Güncelleme : 20 Kasım 2023 23:26
Kılıçdaroğlu,CHP

CHP'nin eski genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından seçimden sonraki ilk videosunu paylaştı. "Partimize yönelik iftiralar üzerine" notunu düştüğü videoda "Partimizi ve delegelerimizi kimsenin yıpratmasına asla izin vermem" dedi. 

CHP'nin önceki genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından paylaştığı videolu mesajında "Partimizi ve delegelerimizi yıpratmak için parti kültürümüzle asla bağdaşmayan çirkin iftiraları üzülerek takip ediyorum" dedi.

Kılıçdaroğlu, Özgür Özel'in Genel Başkan seçildiği kurultayın ardından ortaya atılan iddialarla ilgili "Partimizi ve delegelerimizi yıpratmak için parti kültürümüzle asla bağdaşmayan çirkin iftiraları üzülerek takip ediyorum" dedi

Kılıçdaroğlu "Partimize yönelik iftiralar üzerine…" notuyla paylaştığı video mesajında şunları söyledi:

"Sevgili Cumhuriyet Halk Partisi ailem, kurultayımızdan sonraki süreç üzerine birkaç şey söylemek istiyorum. Gerek sosyal medya gerekse televizyon programlarında partimizi ve delegelerimizi yıpratmak için parti kültürümüzle asla bağdaşmayan çirkin iftiraları üzülerek takip ediyorum.

Muhakkak ki bu kumpaslara yeltenen art niyetli gruplar olmuştur ya da olacaktır. Ama partimizi ve delegelerimizi kimsenin yıpratmasına asla izin vermem. Güzel günlerde görüşmek dileğiyle. Sağlıcakla kalın."

https://twitter.com/kilicdarogluk/status/1726660781859643549

Kaynak: TGRT Haber
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...